Готель рекомендую!

Написано: 4 декабря 2018
Время поездки: 14 — 25 ноября 2018
Кому автор советует отель: семьи с детьми; пожилые люди
Оценка отеля:
8.0
из 10
Оценки отеля по критериям:
Номера: 7.0
Сервис: 7.0
Чистота: 6.0
Питание: 7.0
Инфраструктура: 8.0
Для сімей з маленькими дітьми і тих, кому не треба коралів! Їх там нема! Захід в море піщаний, пологий. Море чисте, місця для купання багато, лежаків теж достатньо, лежаки хороші. Бухта, вітру нема або легенький вітерець. В воді тільки маленькі рибки. За 11 днів не бачила ніяких скатів, їжаків. Може на глибині, а біля берега нема.
Сам готель не новий, не шикарний, але в номері все норм, душ без плісняви. Не працював фен, не було тапочок - подзвонили на рецепцію - фен зробили, тапочки принесли. Взагалі, персонал старається догодити, посміхаються, приємні і водночас не надокучливі.
З кухнею як в Єгипті) Ну тобто всього багато, але не все смачне. Ну так вже в них є, не вміють смачно готувати. Але голодні не будете. Фрукти є. З шлунком проблем ні в кого не було (а в нас дитина 3 роки, їла все що і ми). Всюди туалети і санітайзери, завжди є де помити руки.
Анімація є. Моя дитина і звірів з піску ліпила з аніматорами на пляжі, і в дит.клуб ходила і на дитячу дискотеку. Ще ввечері є жива музика, грають різні кавери. В суботу-неділю розважальні шоу - танець живота, фокусник...
Найбільше нам сподобався пляж+море і як побудований готель. Все дуже компактно, від любого номера що до ресторану що на пляж 3 хв йти.
І ще класно що готель не на відшибі, де нема куди піти. Тут виходиш і 5 хв від готелю Старий ринок, мечеть, кафе, магазини. Ходили щодня купляти манго, є магазини з фіксованими цінами.
В готелі відпочивальників більша частина українці. Ще були білоруси, трохи росіян, італійці, німці, казахи.
З мінусів - меблі підуставші, номер потребує ремонту, хоча б побілки. Штори і тюль пора міняти.
Ну і прибирати в номерах треба ретельніше. На перший погляд ніби чисто, але пустила дитину в світлих шкартепках походити по підлозі - за 5 хв шкарпетки стали чорні, підлогу погано миють!
Але ж головне не мінуси, а гарний відпочинок! Ми відпочили класно, я би навіть ще раз поїхала в цей готель!