Непаганий готель, майже немає тагілу!!!)))

Написано: 2 июля 2019
Время поездки: 29 апреля — 6 мая 2019
Кому автор советует отель: молодёжь; семьи с детьми
8.0
Сам готель досить пристойний, на даний час іще добудовується частково, але територія відносто чиста і зелена, басейни у гарному стані. У номер заселили протягом 15 хвилин. Харчування не дуже різноманітне, але смачне, персонал дуже привітний, усі питання з персоналом вирішувалися миттєво.
Окрема подяка хлопцеві на ім`я Мостафа (пропонує дайвінг у готелі), від нього їздили на дайвінг на о. Тіран. Екскурсія коштувала 25$, у вартість входила прогулянка на катері, плавання з масками навколо рифу (або просто поплавати у морі), обід та занурення. Якщо хочете плавати з маскою навколо рифу, то треба брати в оренду на станціі, або мати свою, ми не брали оскільки до того уже плавали навколо рифу у Дахабі. Хочеться, також, зазначити, що інструктори з дайвінгу дуже професійні, контролювали весь процес занурення, а не просто потягнули на дно не дивлячись на ваш стан чи переляк, перед зануренням провели інструктаж та засвоєні знання, без цього в воду не пустили)))
Є один мінус - готель дійсно дуже далеко від Наама Бей, таксі обійдеться від 5 (це якщо виторгуєте) до 9$ в один бік, або маршруткою за 17 фунтів з людини (1$). Плата за проїзд у маршрутці фіксована не дивлячись на те, що каже водій, просто заходите і з упевненим виглядом даєте гроші. Усі маршрутки з Набки йдуть у напрямку Наама Бей, Олд Маркет.
Треба, також, зважати що територія готеля вся в пагорбах та сходах, абсолютно вся, отже, якщо ви з маленькими дітьми (у дитячому возику), то доведеться не легко, зважайте на це.
В цілому, нам сподобалось, готель крутий якщо ви не плануєте часто виїжджати за його околиці.
І останнє, дуже важливо, не забудьте обміняти долари на фунти - так значно дешевше))) Обмін можна здійснити у спеціальних банкоматах по нормальному курсу.