Підходить для відпочинку з дітьми

Написано: 13 октября 2021
Время поездки: 1 — 12 октября 2021
Кому автор советует отель: Для семейного отдыха с детьми; Для отдыха с друзьями, для молодежи
Оценка отеля:
10.0
из 10
Оценки отеля по критериям:
Номера: 10.0
Сервис: 10.0
Чистота: 9.0
Питание: 9.0
Инфраструктура: 10.0
Готель 3* Фалькон Хілс та відчуття більшого присутнє. Я не перший раз в Єгипті, купувала дешевший тур бо малі дітки і не було сенсу переплачувати за харчування 5* якого діти їдять малу жменьку. Так меню безумовно менше як 4-5*, але ми завжди були ситі могли знайти страву на свій смак.
Чудова анімація для дітей. Привітний персонал який завжди підстрахує щоб малюки не наробили шкоди чи раптом не вибігли за межі готелю. Все під контролем ;) Тому особливо рекомендую цей готель сім'ям з дітками.
Гарно доглядають рослини, виростили чудові пальми і бугенвілії довкола басейнів.
Готель обжитий, живий. Коли ми були - всі номери були зайняті.Іноді на вечерю треба було чекати в черзі за їжею і не вистачало тарілок, горняток, але це тому що багато людей приїжджає в цей готель бо їм він подобається. Трошки почекати і все всім вистачило.

За час перебування було кілька концертів в національних костюмах, танці живота, танці африки. Єдине дуже багато вмикали російської музики. Ми просили вмикати вже краще їхню арабську, бо вуха різала та рос. попса.
Також авобус ввечері возив безкоштовно на Наамабей чи в Центр по графіку. Не багато готелів має таку розкіш доставки.
Пляж піщаний в центрі підходить для дітей, але поруч паркуються човни, то не дуже зручно. Ми переходили на інші пляжі. Можливо готель буде мати угоди з іншими пляжами в наступні сезони. Дорослим рекомендую піти на інші пляжі. 10 хв від готелю пляж Ріф Біч ціна 3$, за 25 фунтів, можна купити в готелі квиток. Але найкращі рифи на Ель Фанар , що 2 км від готелю. Вхід переважно 5$ але там варто піти на снорклінг. До цього пляжу таксі 1-2$ від готелю, або пішки