Як жлобство типу «а гдє падарак Ахмєду?» може зіпсувати враження від нормального готелю

Написано: 24 февраля 2020
Время поездки: 19 — 23 февраля 2020
Кому автор советует отель: молодёжь; пожилые люди
Оценка отеля:
4.0
из 10
Оценки отеля по критериям:
Номера: 5.0
Сервис: 3.0
Чистота: 8.0
Питание: 5.0
Инфраструктура: 4.0
При заселенні одразу попросили 10$ за кращий номер. Хоч в мене і був оплачений максимально хороший pool view я погодився без вагань. Якщо те, що я отримав - це кращий номер, то цікаво які інші. Як на мене отримав звичайний стандартний номер на першому поверсі (всі мали можливість заглядати), зі смородом хімії. Після цього чувак, який показав мені номер, вимагав «А гдє падарак Ахмєду». Після цієї сцени мені хотілося розвернутися і поїхати шукати інший готель. Вибачте, але чайові це добровільна річ, і я сам вирішую хто їх заслуговує, а хто ні. Чи вартий той 1 долар зіпсуваного настрою вашого туриста на весь відпочинок?...
Одразу про рецепцію. Там тобі обіцяють хоч ноги цілувати. От тільки то тільки на словах. Поскаржився, що в номері нема рушників (насправді потім знайшов сховані в душі за шторкою), обіцяли принести за 10 хв ...чекав довго- ніхто не прийшов. В номері НЕМА ГАРЯЧОЇ ВОДИ - клятвенно обіцяли виправити, записали в журнал сантехніка... Мився на платному пляжі під вуличним душом до кінця відпочинку.

Їжа. Я потрапив з коліс на обід. І він був жахливим. Вибір ніякий, м‘яса відрізали тоненьку скибочку чогось, грам 30. Із фруктів - диня із гірким смаком зубної пасти. Без напоїв!
Але не все так погано. Вечеря виявилася цілком достойною! Мясо один або два види - порційно. Я їм мало (ЗОЖ), тому мене маленький розмір порції не засмучував. Фрукти - один вид - або диня, або апельсин, або кавун. Вибір всього значно кращий, ніж на обід чи сніданок. Готують алкогольні і безалкогольні коктейлі.
Сніданок біднуватий, але готують при тобі яєшню і мені цього вистачало.
Бачив, що вдень між прийомами їжі біля басейну стоять закуски, сам не коштував. Так само майже не користувався баром. Наливають жахливу солодку воду у рюмку, мабуть щоб багато не випив.

Пляж. Три на вибір з доставкою мікроавтобусом. Безкоштовний хороший тільки тим, що в самому старому місті. І замість пляжа можна сходити погуляти біля дуже красивої мечеті. Сам пляж у бухті, мені не сподобалось.
На платні пляжі (до 2 доларів) возять раз зранку.
На Фанарі я приїхав і через 10 хвилин взяв таксі, щоб звалити звідти на інший пляж. Води по коліна, до глубини не зміг дійти чи допливти через коралові рифи. Лежаки впритик один до одного, навіть не намагався займати. Для дітей можливо хороший пляж.
Інший пляж Reef beach мені дуже сподобався, але він для тих хто вміє добре плавати. Вхід з драбини одразу в глибину, хвилі штовхають тебе на скелистий риф. Бажано купити маску з трубкою - дуже багато красивих рибок. Сам пляж наче на скелях, багато вільного місця, лежаків. Є тераса де можна попити лате (2$), чудовий масажний сервіс (10$). Доречі якщо не за готельною карткою то вхід на пляж коштує 3$ (з пляшкою води).
Нагадую, що готель далеко від моря, йти сам пішки і не намагався.
Територія. Готель досить маленький. Басейн не підігріваєттся! Для плавців - непридатний, перегороджений буйками і наче мілкий, навіть не заходив. Проводити час нема де. Спа салоничкийсь дуже мрачний.
Погуляти можна недалеко в готелі ILMerkato. Це цілий район, який побудували італійці, з Макдональдсом, купою бутиків, фонтанами. Зазвичай пив там каву (лате 25 фунтів, майже 2 долари). Сподобались там картини місцевого художника ( до 100$), купив парочку замість сувенірів.
Як дійти: виходите з готелю і повертаєте праворуч. Наступним буде закинутий вхід до Іль Меркато де купа смітників. Не бійтеся, проходьте до кінці, зліва в кушах можна пройти і далі через високі чорні ворота (відкриваються) потрапляєте на жваву пішоходну зону. Можна обходити дорогою, але я довго обходив, район досить великий.

Розваги. Автобусом на безкоштовний пляж (зранку і після обіду) можна поїхати в старе місто. Мечеть фантастична, якийсь місцевий імам повів мене в закриту головну залу, потім підняв коран, де лежали доларові купюри - заплатив. Базар навколо мечеті - один раз подивитись цікаво.
О 21 їде автобус до Наама Бей, де пішоходна променада. Нічого особливого, але зїздити можна. Потішив там якийсь віп центр з кремльовськими башнями - зачинений і збанкрутілий.
Загалом росіян вкрай мало, після того як їхнім літакам заборонили літати. Українців тьма, крім нас ще білоруси і казахи. Центральноєвропейців майже не бачив.
Брав тур на 4 дні, сам, за майже 5000 грн, тому за такі гроші все було супер. Середина лютого, вдень 23, відчувається більше, ввечері 15 - ходив у куртці шкірянці. Ніяких екскурсій не брав, бо вже був у Єгипті. Хотів дайвінг - але нормальний в коралові заповідники заборонили, пропонують тільки відпливати недалеко від берега.

Анекс тур засмутив: гід не зявився на зустріч. Літак додому був о 7-50, сказали о 2-30 чекати на лоббі, а сам автобус приїхав лише о 4-й!!
Гарного відпочинку!