Непогано, але чекали кращого

Написано: 6 сентября 2019
Время поездки: 31 августа — 7 сентября 2019
Оценка отеля:
8.0
из 10
Оценки отеля по критериям:
Вибирали по принципу наявності аквапарку. Приїхали біля 12.30, заселили через 15 хв (але чули про випадки, що тих хто прибув раніше просили чекати до 14.00 і гроші не допомагали).

Територія. Велика, простора, багато різноманітних басейнів. Жителі аква блу можуть також ходити в сусідній готель аква парк. Мінус тільки в плитці коло басейну - вдень вона дуже гаряча і босим ходити неможливо, а також дуже слизька, особливо біля басейну.

Аквапарк. В аква блу горок дійсно багато, але вони дуже швидко набридають, тому всі ходили в сусідній аквапарк. В аквапарку горки дісно хороші, але з заялених 16 дорослих я побачив лише 5, що трошки розчарувало. Також мінусом є те, що багато гірок розраховано лише на двох і якщо ви з немовлям - не зможе на них кататись.

Харчування. Меню велике, але майже одноманітне. Більшість їжі гостра. Ресторанів заявлено 4, а фактично - 3. З мяса була говядина, курка і риба. Смачна їжа з гриля.

Прибирання. Щоденне прибирання і заміна постілі. По якості на 4. При заселення зверніть увагу чи не залишилось волосся від попередників на коврику.
Номер просторий з терасою. Ремонт непоганий, але було б непогано його освіжити.

Розважалльна програма щовечера.