Готель гарний, але горки холодні і рифу немає!

Написано: 8 февраля 2019
Время поездки: 30 января — 6 февраля 2019
Кому автор советует отель: молодёжь; семьи с детьми
7.0
В Albatros Aqua Blu Resort 4* відпочивали в кінці січня 2019р. Відразу хочу сказати, аквапарк в готелі дійсно чудовий, але всі гірки без підігріву!!! Це був для нас досить неприємний сюрприз.Теплі взимку три басейни, із них один для малечі по коліно (з розвагами), один біля сьомого корпусу і основний з хвилями (їх застали, щоправда, лише раз). Діти, звичайно, на гірки все одно полізли, на другий день вже і ми з ними каталися, але реально холодно, досі дивуюся, як нам вдалося не захворіти, тому що практично кожен день було ще й вітряно. Гірки працюють з 10 до 16.45 (не пару годин, як в деяких готелях), влітку на годину довше. Всі гірки під наглядом, дитину 9 років пускали без проблем. Ходили також в 5*, вхід туди вільний до 17, там дорослі гірки більш екстремальні, але бувають черги, нам два рази вистачило, далі каталися в себе, тут вибір більший.
Ще є питання стосовно пляжу. Це, мабуть, чи не єдиний готель у Шармі, в якому НЕМАЄ ПОНТОНУ!!! Чому - відповідь проста, тому що по-перше, на пляжу немає рифу!!! Є такі собі острівці, навколо яких плавають рибки. По-друге, пляж знаходиться в бухті, яка є також причалом для екскурсійних суден, тому прямо біля буйків весь час плавають кораблі. Одначасно бувало можна було нарахувати до 8 суден!! Тому все, на що ви можете розраховувати - це 20-30м прозорої водички до буйків, в якій в деяких місцях дійсно рибок можна побачити. Чомусь ніхто про це у відгуках не пише, для нас це був шок. Для дітей, можливо, непоганий варіант, не треба далеко за рибками плавать, але якщо ви розраховуєте на цікавий підводний світ, то вам не сюди. На риф можна сходити наліво на дикий пляж (безкоштовний), там риф непоганий, але платити такі гроші, щоб відпочивати серед каміння та недопалків і збивати ноги, бо вхід там непрочищений, якось не дуже цікаво. Якщо будете туди йти, варто взувати коралки, в них також можна ходити і на гірки, бо цегляні сходи холодні і слизькі. Стосовно пляжу є ще зауваження:
- пляж довгий і вузький, щоб знайти вільні лежаки, часто приходилося пройти весь пляж. Лежаки доволі страшненькі;
- в кінці пляжу зонти без покриття, від сонця не спасають;
- по ліву сторону пляжа у воду виходять якісь труби. Чи це сток, чи забір води, незрозуміло, але виглядає непривабливо;
- на пляжу немає видачі рушників!! враховуючи, що це не перша лінія, тягатися з 4-ма рушниками на пляж і назад напрягало. При цьому рушники видаються тільки раз на добу! після обіду ходиш з мокрими, якщо не встигли висохнути на сонці;
- трансфер на пляж є, але ходить раз на півгодини з перервою 2(!) години на обід. Автобус маленький, якщо десь поруч поліція, стоячих не беруть. Оскільки їхати хвилин 5 від сили, чому відразу не їде назад на пляж, незрозуміло. Ходили пішки, підлаштовуватися під автобус немає ніякого сенсу, хіба що маленькі діти або живеш у 5*, там ідти далі, через всю 4*. Від пляжу до воріт готелю 8 хв. неквапливо, через покинутий готель, зовсім недалеко, далі - в залежності від розташування номеру, у нас це було ще +4 хвилини. Здивувало, що при цьому треба перейти через 4-полосну дорогу, але немає навіть пішохідного переходу, перебігають всі з дітьми як кому заманеться, тут цим ніхто не переймається.
Ще мені не вистачало морського пейзажу. Раніше також бували не на 1 лінії, але море було видно, хоч і не поруч. Тут моря з готелю ви не побачите взагалі, тому за ним сумували.
По мінусам це все, обслуговування, персонал, номери, територія - все чудово. Всі уважні і привітні (хіба що крім барменів), чисто, доглянуто. Харчування також задовольняло, 5 ресторанів, вибір достатній, без морепродуктів, можливо трохи одноманітний, але вибрати завжди було що і дітям, і нам. Навіть супи і алкоголь також були непогані, про випічку і десерти можна й не казати)) Wi-Fi на території є, але слабенький, ловив то гірше, то краще, нам вистачило. Анімацію не відчували, але вона нам була не потрібна.
Їздили з Join UP, претензій немає, всі виліти своєчасні, супровід також норм. Хіба що пораджу не їхати на безкоштовну оглядову екскурсію по Шарму, оглядать будете тільки мечеть (обійти можна за 5 хвилин) і церкву, далі тягають по магазинам, де все втридорога. Хіба що ви приїхали вперше або хочете купити у фірмовому магазині масла, вони дійсно якісні, але дорогі. Нам було шкода витрачених півдня, які можна було провести на морі. І стосовно Сохо, 9$ з дорослого того не варте (включена вода, морозиво, кальян, кола), на місці можна на ці гроші щось самим купити, і як ми потім прочитали, трансфер в Сохо повинен бути безкоштовно.
Збоку від центрального входу у 5* є ряд магазинів (ідти наліво по дорозі між 4* і 5*, потім за мечеттю направо), можна купити недорого фрукти, солодощі, маски, сувеніри і т.д., щоб далеко не ходити. У старому місті (таксі 2$) купляли великі креветки за 8$/кг (рибний ресторан Fares), ще більші за 12$, їх за 20 хвилин готують і можна забрати з собою, смачні.
Із плюсів ще відмічу не жлобське відношення готеля до браслетів. При ранньому приїзді браслети одягають відразу, дають картки на рушники і ви можете до заселення їсти, купатися і т.д. При виселенні так само, браслети не зрізають, до від'їзду можна користуватися територією без обмежень.
В цілому готель можна порадити, класний аквапарк, якщо ви не боїтеся холодної води на горках (взимку), і вас не бентежить 2 лінія і відсутність рифу, вам сподобається. Гарна територія з розвагами для маленьких дітей, але вхід у море по сходах, тому не знаю, чи зручно. Але вражень точно вистачить всім