Готель дуже гарний, як на 4*

Написано: 3 апреля 2021
Время поездки: 26 марта — 2 апреля 2021
Оценка отеля:
8.0
из 10
Оценки отеля по критериям:
Номера: 6.0
Сервис: 8.0
Чистота: 10.0
Питание: 9.0
Инфраструктура: 10.0
Відпочили дуже гарно. Їжі вистачає, на 7днів можна знайти, що поїсти. Деякі страви видають , овочі, салати_набираєш сам. Чоловіку за м'ясом треба було ходити декілька разів, щоб набрати свою порцію)) Але він у мене великий, а так вистачає)) Пиво видають в маленьких стаканчиках (чоловіку давали два, три)) Алкоголь був (ми правда його майже не пили), кава була і в автоматах на барі і розчинна, води вдосталь. І в номері кожного дня поповнюють і по території. Перекуси були але ми на перекуси не ходили))

В номерах кожного дня прибирають, прибиральники завжди на поверхах, можна попросити замінити полотенця для пляжу і т.д., гель, шампунь, крем,мило видають. Територію прибирають весь час, дуже зелена і затишна. Номери просторі, сантехніка трохи розшатана але працює)) Кондиціонер працював, холодильник і сейф теж))

Нам дали номер з виходом на закинутий готель, дуже затишно було.Комарів на території нема, викурюють, але включали на ніч фумігатор, бо комари летять як виявилися з ванної кімнати))

Море це щось неймовірне, і для маленьких дітей бухточка є, риф гарний, є що подивитися і де поплавати. Бачили черепаху, дельфінів,ската і т.д., навіть коли на території готелю відчувався сильний вітер, на морі було затишніше і купатися можна було.

Анімація - місцеві хлопці, була слабенька але останні дні людей в готелі побільшало і вони стали активніше виконувати свою роботу. Навіть планують відкривати дитячий клуб але моя мала знайшла собі друзів і вони самі собі видумували ігри і т.д. Басейн середнього розміру підігрівався. Інтернет в холі є але Вайбер не працює на ньому,все інше ок. В готелі 90% українців, росіян не знайшла)) Маргенштейна на пляжі вмикали але наші чоловіки пояснили, що при дітях і кремезних чоловіках краще його не вмикати)) Відпочинок був дуже приємним і класним.

"Вдома" встановили одразу в літаку з чоловіком, тому контроль пройшли швидко у нас, поки інші встановлювали. Тест сдали одразу в аеропорту, при виході з аеропорту на другому поверсі є вибір лабораторій, ми склали за 750 грн і вже о 21:00 з нас зняли самоізоляцію))