Моравське намисто. Ледніце

30 июля 2020 Время поездки: с 19 июля 2019 по 19 июля 2019
Репутация: +4781
Добавить в друзья
Написать письмо

День, коли збулась ще одна моя мрія. В Ледніце мені дуже хотілось з того моменту, коли вперше побачила фото. Їхати з Праги – довго, якщо за один день, то годин шість дорога в два кінці, я так не люблю. З Відня їхати швидше, але приїхати в Відень заради Ледніце? А тут така можливість. В першому варіанті плану на Ледніце та Валтице було виділено по одному дню, але потім виникла моя вічна проблема, як все випхнути.

Що встигли ми в Ледніце – екскурсія представницькими залами...

...пробіжка парком навколо замку...

...прогулянка до Мінарету і назад.

Інтер’єри замку вражають. Парк теж чудовий, можна гуляти нескінченно.

Коли вийшли на доріжку до мінарету, вказівники в дві сторони, написано 1,5 км, а щоб туди дістатися необхідно або пройти острівцями по ставку, або між ставком та річкою. Звісно пішли острівцями, шли біля години, там не 1,5 км, ну і постійно спускалися до води або знаходили щось інтересне. Похід до мінарету – must-have поїздки до Ледніце.


Чим ще можна зайнятися в Ледніце? В замку ще кілька маршрутів, в тому числі приватними покоями, грот у підвалі, башта та інтер’єри мінарету (там був ремонт, на башту залізли би, але не судилося), замок Янув Град (даже не ходили). Ще можна на човнах покататися по Диї, але, незважаючи на те, чо човни, кораблики я пройти спокійно не можу, тут даже сайт не вразив. Може в дійсності все класно, не знаю. На цілий день в Ледніце можна знайти чим зайнятися, якщо жити неподалік, то можна й два дні присвяти.

Моравське намисто, або З першого разу у неї не вийшло...>>>

Моравське намисто. Оломоуц >>>

Моравське намисто. Боузов. Зоопарк Оломоуцу >>>

Моравське намисто. Штернберк. Cechy pod Kosirem >>>

Моравське намисто. Кромержиж >>>

Моравське намисто. Брно >>>

Моравське намисто. Лисіце >>>

Моравське намисто. Пернштейн >>>

Чтобы добавить или удалить фотографии в рассказе, перейдите в альбом этого рассказа
Комментарии (6) оставить комментарий
Показать другие комментарии …
аватар