Отзывы и рассказы об отелях Чехии

Рассказы туристов о Чехии добавить рассказ
Моравське намисто. Лисіце
З програмою другої частини в мене були проблеми п’ять днів (реально 4,5) і тільки одне бажання – Ледніце та Валтіце. Потім добавилося ще два пункти і все було чудово.
Моравське намисто. Брно
З ранку прощання з Оломоуцем, переїзд до Брно. Це місто, з одного, боку мало бути пунктом для радіальних виїздів, з іншого – я не знала шо там робити п’ять днів і чи потрібно витрачати час на Брно.
Моравське намисто. Кромержиж
Для мене кульмінація Оломоуцької частини подорожі – Кромержиж. Давно в інтернеті побачила фото саду і зрозуміла, що мені туди потрібно. Але їхати до Кромежижу з Праги довго, тому ідея відпала.
Моравське намисто. Оломоуц
Моя розповідь про Моравію викликала інтерес, тому вирішила трохи написати про кожну з перлинок, з практичною інформацією. Отже, Оломоуц. Перебуваючи в Оломоуці, згадала про девіз Мюнхена, Оломуоц, як і Мюнхен, любить вас.
Моравське намисто. Штернберк. Cechy pod Kosirem
14 липня день взяття Бастілії, а у нас за планом Штернберк та Čechy pod Kosířem. Минулого року це була неділя. Ми не шукаємо легких шляхів, тому в плані два місця.
Моравське намисто. Боузов. Зоопарк Оломоуцу
Замок Боузов (Hrad Bouzov). Наш перший виїзд з Оломоуцу. До Боузова потяг+автобус, повернення прямим автобусом. Перевага Боузова – він відкритий по понеділках, але в понеділок, коли ми були в Оломоуці, він був закритий.
 •  5 месяцев назад
Прага-Валенсийская страна-Амстердам (глазами неспешной бабушки)
Испания меня позвала (еще раз и спустя два года). Билеты куплены за два месяца, от нас – через Прагу в Валенсию (минуя Москву) и обратно – через Амстердам. Причины две: планировалось выглянуть в другие города/страны, без ожидания пересадки в Москве, и относительная дешевизна билетов, так...
 •  1.5 год назад
Карловы Вары транзитом
... Или очередные высоты семейки Воробейчиковых :)) Карловы Вары — чешский город, который особо в представлениях не нуждается :)). Город степенности и размеренности.
 •  1.5 год назад
Записки начинающего «пражника-бражника». Записка № 6. Прага зоопарковая
...Или как порадовать взрослеющего мальчика :) Начало здесь: Записка № 1. Вводно-практическая Записка № 2. Прага мокрая Записка № 3. Прага открыточная Записка № 4. Прага умом непонятная Записка № 5.
 •  10 месяцев назад
Записки начинающего «пражника-бражника». Записка № 5. Прага холестериново-алкоголическая
Предыдущие опусы: Записка № 1. Вводно-практическая Записка № 2. Прага мокрая Записка № 3. Прага открыточная Записка № 4. Прага умом непонятная Пить или не пить? Я не являюсь особым почитателем и знатоком пива, муж в этом плане больший гурман.
 •  10 месяцев назад
1 2 3 4 5