Отзывы и рассказы об отелях Чехии

Рассказы туристов о Чехии добавить рассказ
Отличная поездка в Европу
Хочу поделиться своим впечатлением о поездке « Прага – мой любимый город» . Хочу поблагодарить команду профессионалов-водителей Александра и Владимира, а также нашего руководителя группы Ольгу Губачову.
 •  5 лет назад
"Пражская сказка" от 4 сезона. Эх, Ирина... Ирина!
Добрый день, Сразу скажу, что в Праге мы не первый раз. Любим этот город, людей, атмосферу. Впрочем, туристы мы благодарные. Всегда ищем хорошее и не акцентируем внимание на негативе.
 •  4 года назад
Моравське намисто. P.S.
Цей відгук мав називатися «Чехія без Праги», але Прага таки трапилася на нашому путі. Дорога додому. Але дорога нестандартна, спочатку ми поїдемо ще далі від дому – в Прагу.
 •  4 года назад
Моравське намисто, або З першого разу у неї не вийшло...
Ні для кого на цьому сайті, особливо на форумі, не секрет мої нездорові відносини з Чехією, кожний раз у мене залишається багато місць, в яких хотілося би побувати, ну а Прага – це просто катастрофа, туди я хочу завжди.
 •  4 года назад
Моравське намисто. Яроміржіце-над-Рокитною
Останній день подорожі Моравією. Завтра починаємо путь додому, але в зворотньому напрямку. А сьогодні остання перлинка. На цей день було три варіанти, а по факту здійснився четвертий.
 •  4 года назад
Моравське намисто. Зноймо
До Вранова можна доїхати з Брно тільки з пересадкою в Зноймо, тому вибору на другу половину дня у нас не було. Автовокзал рядом з центром. Чудова нагода подивитися ще одне місто та пообідати.
 •  4 года назад
Моравське намисто. Вранов над Диєй
Здавалося, що все найцікавіше вже відбулося. Вранов над Диєю на фото був симпатичний, не більше, як і Пернштейн в рекомендаціях побачити, якщо знаходишся в Брно. Наша поїздка була в суботу і в перший раз ми їхали з автовокзалу «Zvonarka» з безліччю платформ.
 •  4 года назад
Моравське намисто. Валтіце
Взагалі не дуже вірно розділяти ці два замки, тому що навіть в списку UNESCO Ледніце-Валтицький комплекс. Їх поєднує 200 км² парків, лісів, які більше 300 років Ліхтнештейни перетворювали в єдиний ландашафт.
 •  4 года назад
Моравське намисто. Ледніце
День, коли збулась ще одна моя мрія. В Ледніце мені дуже хотілось з того моменту, коли вперше побачила фото. Їхати з Праги – довго, якщо за один день, то годин шість дорога в два кінці, я так не люблю.
 •  4 года назад
Моравське намисто. Пернштейн
Як я не хотіла їхати до Пернштейну… Це знакова пам’ятка цього регіону, але фортеця, та ще така брутальна, ні парку, ні квіточок. Але, коли з’явилося Лисіце, то вибір пав на Пернштейн.
 •  4 года назад
Показать ещё »