Vezhen Hotel 3*– Отзывы

Отель находится в курортном комплексе «Чайка», всего в 4 км от курорта Золотые Пески и в 18 км от центра г. Варна. В 5,4 км от отеля находится курорт Святой Константин и Елена. Отель прекрасно подойдет как для семейного отдыха, так и для поездки с друзьями.Подробнее →
аватар Olya_Mykhaylonka
Кілька днів ми хлопцем вернулися з Болгарії , тому по "свіжій пам'яті" можна узагальнити те, як ми провели в ньому 8 днів відпочинку. Обслуговування: привітна цілодобова рецепція, знають англійську, російську, зажди раді відповісти на питання гостей і надати корисну інформацію про те як дістатися на прогулянку до іншого міста і тд. … Еще ▾ Кілька днів ми хлопцем вернулися з Болгарії , тому по "свіжій пам'яті" можна узагальнити те, як ми провели в ньому 8 днів відпочинку.

Обслуговування: привітна цілодобова рецепція, знають англійську, російську, зажди раді відповісти на питання гостей і надати корисну інформацію про те як дістатися на прогулянку до іншого міста і тд., обслуговування в самій столовій вже не таке приємне як на рецепції але в принципі їх теж можна зрозуміти, на таку навалу людей водночас, потрібно мати нерви.

Самі номери: були приємно враженні зайшовши в нашу кімнату, було чистенько і комфортно, нічого лишнього, лиш все необхідне, двоспальне ліжко, чиста біла постіль, шафа, міні-холодильник, 2 дзеркала, 2 тумбочки, балкон з виглядом на басейн, у ванній кімнаті душ, дзеркало, туалет, по 2 рушники, 2 міні-мила і 2 маленькі гелі для душу в пакетику. Кожного дня приходить прибиральниця, забирає сміття, можна також в неї попросити поприбирати, якщо потрібно.

Вода гаряча доступна цілодобово, в кімнаті немає ві-фі , його можна підключити додатково, безкоштовний є тільки в холі, нам його вистачало, так як , приїхали не відпочинок, а не для того, щоб залипати в інтернеті. На території як вже було згадано є басейн з рятувальником , який працює з 8 до 17, басейн чистенький є також шезлонги у вільному доступі. Також на території є столова та бар. Сніданок починається з 7:30 та до 10:00, це шведський стіл, включає 5-6 страв на вибір, в принципі хороший вибір, є і овочі, фрукти, солодке, напої і тд.

Біля самого готелю є різноманітні магазинчики, кафе, аптека, ціни вижчі, ніж у Варні але доступні, як на курортну зону. Розташування підводить даний готельний комплекс, оскільки готель розташований на початку золотих пісків і найближчий пляж 15-20 хв, заплутаними в болгарському стилі вуличками, але море чистеньке, тепленьке, без медуз, пляж теж чистий. Є платна зона та безкоштовна.

До центру золотих пісків приблизно 30 хв, там мре пологіший і пісок дрібніший, пляж там простягається на 3, 5 км . Є ринок, маркети, різноманітні магазинчички, кафе, ресторани, а також на будь-який смак та кошельок розваги.

Рекомендую даний готель для любителів комфортного, затишного та бюджетного відпочинку.
Номер, ванна Номер Душ в номері Найближчий пляж Найближчий пляж найближчий пляж Чистеньке море

Монастырь Аладжа
Болгария, Золотые пески
Архитектура, История, Религия

Расположение Расстояние от отеля до аэропорта Варны составляет 21,5 км.
Описание пляжа Муниципальный песчаный пляж расположен в 500 м от отеля. Длина пляжа составляет 3,5 км.

К услугам гостей открытая терраса. По запросу еда и напитки доставляются в номер. Стойка регистрации работает круглосуточно. По запросу предоставляются гладильные принадлежности, а также услуги по глаженью одежды.

Развлечения и спорт Дартс.

Отель предлагает 73 номера.

В номерах представлено: кондиционер, ТВ, Wi-Fi (платно), телефон, фен, мини-холодильник.

• холодильник
Адрес КК Чайка, Золотые пески, г. Варна, Болгария