Отзывы и рассказы об отелях Золотых песков

Рассказы туристов о Золотых песках добавить рассказ
Не рекомендую данный отель, опасно для здоровья.
Отдыхали с семьёй с 24.06. 24 по 2.07. 24. Отель не плох своим местоположением не далеко от моря. Номера не плохие, убирали каждый день. По отелю твёрдая 4. Что касается питания, полное разочарование.
 •  6 дней назад
Все супер!
Сподобалося все. Ми себе налаштовувати на позитивні емоції, не звертали увагу на дрібниці. Харчування брали все включено. Все просто супер, все смачне, завжди свіже, багато страв для правильного харчування, різноманіття м'яса, а особливо різноманіття рибних продуктів у п'тницю: креветки, кільця каль...
 •  Позавчера
Шикарный и уютный отель, но работники ресепшене желает лучшего
Отдыхала в конце сентября. В отель приехала около 12:00 дня, с ситуацией в Украине, добирались на автобусе около суток. И по приезду хотелось элементарно принять душ и переодеться.
 •  9 месяцев назад
Гарний готель, але з поганим інтернетом по території
Чудове розташування, чисті просторі номери, різноманітна та якісна їжа. Дивовижні коктейлі у виконанні бармена Діни. Діна - респект!
 •  11 месяцев назад
Впечатление оставил скорее удручающее, чем приятное
Август 2023. Общее впечатление отдых в этом отеле оставил скорее удручающее, чем приятное. Постараюсь быть хоть как то объективным. Отель скорее всего тройка(по классификации отелей), чем четверка.
 •  10 месяцев назад
Не рекомендую!!!!!!!!
Відпочивали в серпні 2023. Це був треш. Не рекомендую ні країну, ні готель. Море грязне, мілке, не солоне. Пару днів зверху моря було якесь масло. Лежаки та зонти на морі - 20 левів за набір.
 •  11 месяцев назад
несмачно, брудно, хамське відношення до українців
Готель Zora в Болгарії, Золоті піски не рекомендовано нікому, хто бажає культурного цивілізованого відпочинку. Право на повагу, спокійний сон і спокій наших дітей нам прийшлося щодня відстоювати.
повний жах
З номером кому, як повезе. Душ та туалет протікають, бачок зламаний, забирають полотенця та не віддають після прибирання, щоб потім ви платили суму 40 лев, також перевіряйте чи все є по списку у вашому номері, бо потім будете платити кошти, хоч ви нічого не крали і при в'їзді деяких речей не було.
 •  10 месяцев назад
Готель нормальний, середньої якості
Їхали через оператора TPG Автобус e. line tour - український перевізник Болгарія, Золоті Піски, Vemara beach Фірма в Болгарії - Teddy Cam Пригоди почались ще з відправки автобуса.
Чудовий готель!!! Достойний 4*
Вибирала з бюджетних готелей! Щоб дешево, близько до моря і не в шумному місці. Очікування перевершили самі себе. Харчування ДУЖЕ ХОРОШЕ. Страв багато різноманітних, фруктів вдосталь.
 •  1 год назад

Еще о Золотых песках