Katerina Villa 3*– Отзывы

Вилла расположена в новой части Созополя, в 200 метрах от центра. Пляж – в 100 метрах. Перед виллой находится небольшой парк с оборудованной детской площадкой. Была построена в 2015 году. Подходит для семейного отдыха.Подробнее →
аватар Ivan962123
Кімната супер, душова і туалет досить великі( бачив в 2 рази меньші). Прибирання - виносить кожного дня мусор, не пилососять і не змітають пісок з підлоги ( ламінат), а пісок грубозернистий і дуже важко обмітається, туму добре обмітайте ноги і взуття при вході( стоїть спеціально щітка і раковина для миття), бо інакше рознесете весь пісок по всій підлозі і потім неприємно буде наступати на нього після душу. … Еще ▾ Кімната супер, душова і туалет досить великі( бачив в 2 рази меньші). Прибирання - виносить кожного дня мусор, не пилососять і не змітають пісок з підлоги ( ламінат), а пісок грубозернистий і дуже важко обмітається, туму добре обмітайте ноги і взуття при вході( стоїть спеціально щітка і раковина для миття), бо інакше рознесете весь пісок по всій підлозі і потім неприємно буде наступати на нього після душу. До речі - туалетна кімната скоріше висохне, коли відкриєте її і включите кондиціонер ( в мене він згадував, аж туди). 7 номер, 4 поверх. Є балкончик, з сушкою, столиком двома стільцями. Телевізор з плоским екраном, 3 рос каналами, Інтернет.

До моря, базарчику, кафе, барів, ресторанів 4-5-7 хв. До речі ціни в ресторані можуть бути дешевші, як в кафешці, а якість їжі також відрізняється. Мені сподобався Ресторан перший, з лівої сторони входу на пляж. Але злівої крайньої сторони пляжу Marmaris завжди набиває багато водоростей і вхід в море з камінням, тому ліпше йти до середини пляжу, там де кафешки і платні лежаки та шезлонги, там чистіше але дорожче 25 лева( парасолька і два лежаки). Молоді люди до 30 років не розуміють рос і англ мови, а вже старші трошки більше розуміють і навіть говорять
Пляж мармарис
аватар Maksim185143
Отель, для тройки, отличный, все чисто, аккуратно, номер хороший, все супер. Отель расположен в относительной близости от пляжей, минут 5 идти. Магазины вообще близко, в пределах одной минуты ходьбы. … Еще ▾ Отель, для тройки, отличный, все чисто, аккуратно, номер хороший, все супер. Отель расположен в относительной близости от пляжей, минут 5 идти. Магазины вообще близко, в пределах одной минуты ходьбы. Нормальный завтрак, на ужин они сами предоставляют какие-то блюда на свой выбор.
аватар july11
Находится во дворе турфирмы "Морска Звезда". Чисто, уютно, хороший WI-FI, приветливый персонал, 5 минут неспешной ходьбы до пляжа. Поселение с 14-00, но так-как мы приехали утром, нам предложили оставить вещи в отеле и в 13-00 готовы были нас заселить. … Еще ▾ Находится во дворе турфирмы "Морска Звезда". Чисто, уютно, хороший WI-FI, приветливый персонал, 5 минут неспешной ходьбы до пляжа. Поселение с 14-00, но так-как мы приехали утром, нам предложили оставить вещи в отеле и в 13-00 готовы были нас заселить. В целом очень даже рекомендую!

Замок Равадиново
Болгария, Созополь

Расположение Расположена в 200 м от центра г. Созополь.
Описание пляжа Пляж в 100 м.

Ресторан – в соседней вилле «Морская Звезда».

2-х местные номера, студио, апартаменты.

Кабельное телевидение, кондиционер, чайник, посуда, микроволновая печь, балкон.

Адрес ул. Лозенград 15a, 8130 Созополь, Болгария
Отель располагает детской площадкой с горкой и качелями.