Магнолия 2*– Отзывы

Отель расположен в новой части города Созополь. Отсюда можно легко добраться до главных достопримечательностей города. Гостиница подойдет для индивидуальной поездки или для отдыха с друзьями.Подробнее →
аватар Andrij120045
Цей готель мені запропонували в агенції, тому власне я його і вибрав. Номер прибирали якісно, вчасно, мене все задовольняло. Тур я брав спеціально без харчування, готель вибирав, щоб була можливість харчуватися самостійно. … Еще ▾ Цей готель мені запропонували в агенції, тому власне я його і вибрав. Номер прибирали якісно, вчасно, мене все задовольняло. Тур я брав спеціально без харчування, готель вибирав, щоб була можливість харчуватися самостійно. Ми купували продукти та готували в готелі, там у нашому розпорядженні була мікрохвильовка, пічка. До моря йти приблизно 7-10 хвилин, можливо для когось це буде мінусом, але для мене це не принципово, мене це задовольняло. В пляжній зоні було все: магазини, ресторани. Взагалі, це маленький готельчик, все доглянуто, гарно. Басейну на території не було, але він нас і не цікавив. Екскурсії пропонували в готелі, але ми не скористалися цими пропозиціями. Нічого негативного не було, відпочинком і готелем я задоволений, все було добре.
Замок Равадиново
Болгария, Созополь

Расположение Расстояние от отеля до аэропорта Бургас составляет 43,4 км.
Описание пляжа Пляж в 500 м от отеля. Пляж Хармани в Созополе — длинная и широкая благоустроенная курортная полоса у моря, покрытие — мелкий песок.

В отеле есть камера хранения багажа. По запросу предоставляются гладильные принадлежности.

4-х этажное здание, 8 номеров.

• кондиционер (не во всех номерах)
  • кухня/кухонный уголок (не во всех номерах)
  • чайник/кофеварка (не во всех номерах)
  • холодильник
Адрес ул. Бузлуджа 20, г. Созополь, Болгария