Розташування гарне, готель нормальний, сервіс незадовільний!

Написано: 8 августа 2022
Время поездки: 10 — 30 июля 2022
Оценка отеля:
4.0
из 10
Оценки отеля по критериям:
Номера: 8.0
Сервис: 2.0
Чистота: 4.0
Питание: 2.0
Инфраструктура: 9.0
Якщо ви хочете відпочивати майже на березі моря і бачити морські краєвиди з вікна готелю, а то і панораму старого міста Несебр, то вам в готель Кіпарісіті. Все решта залишило неприємні спогади.
На ресепшині з милою, лагідною посмішкою, ніби штучною, вам кажуть почекати 14:00, бо не поселяють раніше. Але ваучери не залишають в себе, ви ідете «погуляти», приходите в 12:00, а вже сидять туристи, що приїхали пізніше за вас. Їх заселяють раніше, вам кажуть почекати. Результат – кімната на глуху стіну сусіднього готелю і дах ресторану, де чути запахи їжі і гуркіт посуди, крісел. А ще і стоянка машин, це як кому «повезе».
А харчування в Кіпарісіті – це окрема пісня. Малолітній обслуговуючий персонал, без малійших навичок в кулінарії і санітарного етикету. Таке враження, що це студенти ПТУ на літній практиці. Без спецодягу, рукавичок розкладали їжу, утворювались великі черги незадоволених туристів. Повна антисанітарія: ложки, ножі і виделки лежали прямо там, де хліб. На власні очі бачила, як працівниця, що розкладала овочі, в перерві між чергою витерла ніс серветкою і нею ж протерла поверхні, де стояли посудини з овочами!!! Це просто жах!!!

Постійно не вистачало води на чай у кулері, цукор в пакетиках зберігався просто на столі і був мокрий (після нашого зауваження принесли велику тарілку для нього). Кавовий апарат постійно виходив з ладу (зрештою гарячі напої тільки на сніданок! ). Обід і вечеря без кави і чаю, тільки вода в кулері холодна і 70 гр.
Якщо людина прийшла через годину після початку вечері, то просто говорили, що закінчилась вибрана страва, не розраховували порції на всіх. Фрукти – тільки апельсини і тільки на сніданок!!!
Не було чайних ложок, гарячі напої – з одноразових пластикових стаканчиків. Скляні стакани були тільки на барі, їх треба було випрошувати, і були вони сумнівної чистоти.
Столи вчасно не прибирали, тому туристи просто самі були змушені прибирати брудний посуд на другий стіл, щоб звільнити собі місце. Скатертини в крихтах хліба і в мокрих плямах від розмитих напоїв. На літньому майданчику столи дерев’яні, які ніхто не протирав. Якщо вам «пощастило» сісти за крайній столик, то у вас по сусідству буде стояти смітник!!! Смачного, туристи, їжте і насолоджуйтесь виглядом сміття!!!
Посуд прибирався всіма по черзі: той, хто був на роздатці, міг пізніше прибирати брудний посуд.
В Кіпарісіті не було шведського столу, ніби ж то через «коронавірус», їжу розкладали самі. Хоча в інших готелях Сонячного Берега працювали по системі «шведський стіл».
Крім помідорів, огірків, капусти, інших овочів не було, а про салати можна було тільки мріяти.
Не було солонок із сіллю!!! На наше прохання дати солонку, нас запитали: «А зачем вам соль? »
Море, сонце, поїздки в Несебр, прогулянки по Сонячному Березі, паровозик на узбережжі – приємні враження від поїздки в Болгарію, тільки не спогади про готель Кіпарісіті!!!
Переведено автоматически с украинского языка. Посмотреть оригинал