Отзывы и рассказы об отелях Солнечного берега

Рассказы туристов о Солнечном береге добавить рассказ
Не советую …
Площадь отеля, супер Много бассейнов Кухня вкусная На этом из плюсов ВСЕ Скучно, аниматоров «0», для детей скучно, так же и для взрослых Клиентоориентированность отсутствует!
 •  2 недели назад
Готель гарний ,але не без казусу
Сам готель чудовий, персонал шикарний окрім прибиральниць, на 3й день єлі змусили змінити постіль, балкон не прибирали 5 днів взагалі та щей в додачу пропав дитячий зелений костюм з номеру.
 •  3 дня назад
Гарний готель ,заслуговує на свої 3 зірки
1. Зустріч працівниками рецепції готелю несподобалась, якби самі не запитали коли можна посилитись то сиділи б на рецепції ще до вечора, що дуже не сподобалось. Готель економ варіант, але номери частенько, вода є постійно і тепла в душі, рушники та постіль міняли кожні 2 дні.
 •  Позавчера
Полное разочарование
Отель Bleak Sea никак не отвечает требованиям 3 *, но обо всем по порядку. Мы заселились в номер эконом, в душе- шторки нету, вся вода льется и на унитаз и на все вокруг, через 3 дня по нашей просьбе принесли тряпку, которой мы регулярно вытирали( 2 раза в день) и сушили ее.
 •  1 неделю назад
Отличный отдых!
Отлично отдохнули с внуками уже третий раз, мои 2 отзыва - ниже, здесь же, не буду повторять. Анимация в этом году была слабее, вечернее диско - невнятным, с каким-то робким чепушилой ведущим.
Отличный отель!
Отдыхала с внуками в этом отеле впервые, понравилось всем, приедем в следующем году (как только позабудется ужас таможни Дуранкулак). Особенно понравились детям разнообразие бассейнов и горок, водных конструкций и именно тем, что дети самостоятельно справляются со спуском, а взрослым не нужно выст...
Хороший отель , розположення біля моря є великим +
Вибирали отель щоб був біля моря, цей повністтю відповідає запиту, з номера було видно море :) Номери невеликі, але є все необхідне і навіть більше : телевізор, холодильник, прибирання кожного дня, заміна полотенець кожного дня, навіть якщо не просиш))) В номері є всі аксесуари для душа ( гель, шамп...
ВІДГУК 2024
Готель вибирався дуже швидко, він співпав по бюджету - датам-виїзду і настрою, бо за 3 роки нашого життя, завдяки *осіїї, ментальне та фізичне здоров'я пішло з хати. Але зараз про готель.
 •  2 недели назад
Номер гарний. Вайфай у номерах не працює
Чудовий готель. Дуже хороший персонал усміхнений, доброзичливий, завжди готовий допомогти. Все завдяки менеджменту готелю. Управляюча дуже приємна, сувора, але справедлива, завжди на місці, контролює все, від прибирання, заселення номерів, сервісу в ресторані.
 •  1 неделю назад
Тверда трійка
Персонал привітний та усміхнений лише для заможних туристів. Якщо не купуєте у них інтернет, не міняєте гроші та не харчуєтесь додатково у ресторані, на вас будуть дивитися "з під лоба" та вітатися скрізь зуби.
 •  9 месяцев назад

Еще о Солнечном береге