Panorama Beach Apartments 4*– Отзывы

Апартаменты Vigo Panorama расположены в Несебре, всего в 300 м от Южного пляжа Несебра, в 10 минутах от Солнечного Берега. Последний ремонт проводился в 2010 г. Апарт-отель прекрасно подойдет всем, кто выбирает пляжный семейный отдых.Подробнее →
аватар tanymik
Автобусом мы приехали преждевременно, а поселяли после 14-00 вроде, мало того что мы приехали с дороги уставшие, с детьми, и пришлось пол дня гулять. Выселение тоже прошло не гладко. … Еще ▾ Автобусом мы приехали преждевременно, а поселяли после 14-00 вроде, мало того что мы приехали с дороги уставшие, с детьми, и пришлось пол дня гулять. Выселение тоже прошло не гладко. Я отдыхала в отеле Виго, до этого мы ездили в двоем, а в этом раз мы поехали с детьми, поэтому я выбрала апартаменты. Мы брали завтраки и ужины, еда нормальная. Есть на территории бассейны, особенно детям хорошо, вышел и сразу покупался, а у нас он был прям под балконом.
аватар tvproekt
Назвати «Vigo Panorama» 4* готелем дуже складно. Поняття «готель» і надання зірок передбачає, перш за все, певний сервіс. Ми же стикнулися із наступним: рецепшен – це маленька пристосована кімната, адміністратори – люди, які нічого не знають і ні за що не несуть відповідальність. … Еще ▾ Назвати «Vigo Panorama» 4* готелем дуже складно. Поняття «готель» і надання зірок передбачає, перш за все, певний сервіс. Ми же стикнулися із наступним: рецепшен – це маленька пристосована кімната, адміністратори – люди, які нічого не знають і ні за що не несуть відповідальність. Працює ця кімната із 8.00 до 19.00 Далі вона замикається, і до ранку нікого не має. Саме в ній (чи біля неї) можна отримати (якщо пощастить) Wi-Fi. Більше ніде на території готелю цього сервісу не передбачено. Само приміщення готелю страшне і обшарпане. Ліфт (там, де працює), їде лише до 4 поверху. Якщо номер на 5 чи 6 поверху, доводиться йти пішки (з валізами). Готельєра, який може допомогти, в готелі не передбачено. Територія вільна для проходу, жодної охорони, ніякої огорожі. Навіть, замків до входів у будинок не має. Будь яка стороння людина може вільно пересуватися, як на території, так і у готелі. Відеоспостереження відсутнє. Територія не доглянута. У номері поламані меблі (ліжко, стільця), матрац порваний і смердить пліснявою, тече кондиціонер, штори порвані і брудні. Замовляли одне 2-х спальне ліжко – в 4* готелі – це неприпустима розкіш. Два ліжка застилали полуторним простирадлом. Такої ванної кімнати ми не зустрічали і в азіатських країнах – це просто шланг і злив у підлозі. Плаский телевізор – це ознака цивілізації, але в цьому готелі її не існує. Телевізор був ламповий, але всі дні не працював, так як ТБ не проплачували. Дуже багато номерів викуплені людьми і здаються всім охочим. Тому це не готель, а просто житловий будинок.
Ми купили тур із харчуванням HB. Що цікаво, готель не має жодного свого ресторану. Тому ми змушені були харчуватися у маленькій піцерії, що розташована поруч. Бар у басейна, як заявлено в описі на сайті, не існує! Басейн – повна антисанітарія, де вода густа жижа темно зеленого кольору. Про фітнес-центр, взагалі, говорити не доводиться, хоча він заявлений на сайті. Сервіс «автопарковка під охороною» викликає тільки посміх. Готель не має свого пляжу. Вузька смуга піску біля моря не прибирається ніким і ніколи, а від пішохідної зони відділена камінними брилами. Ввечері море дуже брудне. Сам же готель перебуває, як виявилось, вже два роки у судових тяжбах.
Рецепшен Вхід у корпус Зв'язок із рецепшен із номеру Місце прийому їжі Розпродаж номерного фонду Розпродаж номерного фонду Басейн на території басейну Охорона готелю

аватар czaruktitarenko
Добрый день! Зарезервировали Студио на троих, так ка нету вариантов на четыре человека. (2 взр 2 дет) Можно ли по приезду доставить дополнительную кровать и сколько это будет стоить?
9 лет назад  •  2 подписчика 1 ответ
Старый город Несебр
Болгария, Несебр
Архитектура, История, Улицы, площади, видовые места

Расположение Расстояние от отеля до аэропорта Бургаса составляет 25,6 км.
Пляж

На территории есть магазин.

• автостоянка
  • банкомат
Развлечения и спорт Солярий.
  • Спа или велнес-центр
  • джакузи
  • диско-клуб

Отель предлагает 80 комфортабельных апартаментов.

Апартаменты располагают кондиционером, телевизором с плоским экраном, полностью оборудованной кухней с микроволновой печью, гостиной зоной, стиральной машиной и 1 ванной комнатой с душем.

• vcd/dvd
  • кухня/кухонный уголок (не во всех номерах)
  • чайник/кофеварка (не во всех номерах)
  • холодильник (не во всех номерах)
Адрес Panorama Beach Complex at Hotel Vigo, Nessebar 8230, 9 Ivan Vazov str. Bulgaria.
Телефоны: 0044 7738 590 389
Отель предоставляет услуги сауны / бани / хаммам, yes. Для ценителей тишины и релакса есть Спа или велнес-центр. Для поддержания хорошей физической формы отель предлагает посетить тренажерный зал. Танцы-шманцы до утра или как позволит администрация отеля, вот что Вас ждет в Диско-клубе.