California Resort 4*– Отзывы

Курортный отель California расположен на побережье Адриатического моря, в городке Кавае в 10 км от центра города Дуррес. Рестораны, кафе, магазины и рынки расположены в непосредственной близости.Подробнее →
аватар DariaS
 •  ездил(а) 9 месяцев назад
Внесу трохи позитиву про готель. Сам готель дуже гарний, відрізняється від готелей що поруч - власною доглянутою територією. Так є нюанси в номерах, у нас була відламана ручка у дверцятах душа, відірвана мотузка для сушки білизни, також дивний виламаний, але працюючий замок на вхід у номер, і коли ми приїхали - не було елементів живлення у пульті від кондиціонеру. … Еще ▾ Внесу трохи позитиву про готель. Сам готель дуже гарний, відрізняється від готелей що поруч - власною доглянутою територією. Так є нюанси в номерах, у нас була відламана ручка у дверцятах душа, відірвана мотузка для сушки білизни, також дивний виламаний, але працюючий замок на вхід у номер, і коли ми приїхали - не було елементів живлення у пульті від кондиціонеру. Але ці питання вирішуються з адміністрацією.
Їжа в готелі завжди була смачна, різна, салатів по 5-6 видів, дуже багато солених огірків, помиідорів, рагу різні, свіжі овочі та фрукти. Завжди супчики смачні, рибка, мяско - тож вибір великий. Зранку досить нормальна европейская кава (взагалі у Чорногорії та Албанії п'ють кислючу та дуже гірку каву, такою вона там буде прям усюди).
Шезлонги у готелю є!! Вам потрібно буде знайти на пляжі бар El Sabor і там шезлонги готелю. Взагалі адміністратори досить англомовні, або можно скористатись Гугл перекладачем для розуміння.
Море тепле, в липні температура була вдень до 42°, вночі подала до 29-31, тож липень не рекомендую для відпочинку, краще травень або вересень.
В морі є медузи маленькі, трохи подалі - великі медузи, а біля пляжу жили якісь дуже кусючі хробачки. Тож кусали нажаль всюди + вода дуже солона, якщо у вас є ранки - буде пекти.
А ранки будуть, бо комарів там неймовірна кількість. Обов'язково беріть з собою побільше ридини від комарів.
Також відразу біля готелю проходить довжелезна вулиця з крамницями, базарами, супермаркетами, тож щось придбати - взагалі не проблема.
Самий час пік коли всі гуляють, ходять по крамницях і ресторанах - після 20 години коли не так жарко.
На початку відпочинку в готелі окрім нас було 2-3 українці, але через кілька днів вже половина готелю мабудь складалась з українців. Кажуть Албанія не видає москалям візи, тож відпочиваючи на пляжі ви будете оточені поляками, німцями, французами, руми бонами, іншими дружніми до нас народами, ніяких москалів!
В цілому відпочинок сподобався. Готель 4 з 5 лише через те, що не хочуть полагодити якісь звичайні ручки/дверцята.
Шукайте шезлонги готелю по дерев'яним парасолькам Готель
аватар vsamoylenko700
 •  ездил(а) 9 месяцев назад
Готель відповідає своїм зірочкам. Персонал на ресепшині цілком англомовний з гарним рівнем англійської. Номери різні, як поталанить. У нас був в цілому дуже гарний, а сусіди скаржилися на певні незручності з кондиціонером, хтось з унітазом. … Еще ▾ Готель відповідає своїм зірочкам. Персонал на ресепшині цілком англомовний з гарним рівнем англійської. Номери різні, як поталанить. У нас був в цілому дуже гарний, а сусіди скаржилися на певні незручності з кондиціонером, хтось з унітазом.. Балкон великий з можливістю сушити купальники після пляжу. Двері на нього відчинялися і зачинялися нормально. Кондиціонер не новий, але працював задовільно. До холодильника претензій не було. Ванна кімната простора, душова кабіна чиста, сантехніка уся працювала бездоганно. У кімнаті одне величезне кругле ліжко, що дуже незвично. Територія невеличка, але дуже затишна і приємна.
У сосідньому готелі гучно грає музика до 23.30, тому може бути некомфортно з дітьми, якщо їх треба спати.
Щодо їжі. У нас були сніданок і вечеря, цього цілком досить на день. Кому не вистачає - поряд мільйон кафешек і фастфудів. Сніданок звичайний, як і в інших готелях в інших країнах. Вибір є. Три вида нарізки дуже смачної, "справжньої". Випічка дуже смачна. Фрукти - апельсини, слива, яблука. Тістечка. Кава така собі, напої - розведені порошкові з кулера. На вечерю вибір більший, у тому числі національні страви, деякі дні була риба. Неймовірно смачні супчики, овочеві, різні. Курка, телятина, завжди, 2-3 види. Чаю у нашому розумінні (чорного або зеленого) немає, як і у всій Албанії. Є лише трав’яний.
Пляж від кафе, дорога метрів 500. З готельскими браслетами безкоштовно, для інших платно. Ліжаки з матрасами не нові, проте цілком функціональні. Парасолі з плетеного очерету. Вода градусів 26. Захід у море плавний, пісчано-глинистий, до глибини треба йти, для дітей дуже добре. Буває наносило бруду або з Дурреса або з суден, тоді не дуже приємно. Іноді, особливо зранку, коли людей поменше і вода чистіша, були медузи. З появою більшої кількості людей їх вже практично не було, розганяли.
Є комарі, не так шалено багато, як в деяких інших країнах. На вулиці кусали, у нас в номері не було. Варто брати раптор, проте тут продається від комарів також.
Вузьке місце - відсутність гіда приймаючої строни і повна відсутність екскурсій. Є кілька вуличних агентств, проте мова польська, англійська, італійська. Довелося докладати зусиль, щоб знайти в інтернеті фірму з україномовними екскурсіями (також російськомовними, якщо треба). Дівчата-гіди чудові, албанка та українка, багато років тут, поїздки "з душею", дуже цікаво. Отримали більше, ніж очікували. Про всяк випадок навожу координати:
Людмила, Аргіта
info. goalbtravel@gmail. com
goalbtravel. com
аватар bulavenkoirina
 •  ездил(а) 10 месяцев назад
Ну що ж, почнемо по порядку. Трансфер до готелю. Поїздка від аеропорту займає десь 40 хв, по приїзду в Голем(район Дурресу) вас зустрічають два працівника готелю, прямо на вулиці, стояли вони у руках з енергетиками і не скажу, що у супер формі. … Еще ▾ Ну що ж, почнемо по порядку.
Трансфер до готелю. Поїздка від аеропорту займає десь 40 хв, по приїзду в Голем(район Дурресу) вас зустрічають два працівника готелю, прямо на вулиці, стояли вони у руках з енергетиками і не скажу, що у супер формі. І повели всіх гостей за собою до готелю. Ми з сестрою опинились в черзі на видачу ключів перші, тому швиденько побігли дивитися що ж там.

Номер нам дали заселений, тобто відчинились двері, а там чужі розкладені речі. Через 10 хв суєти, нам дали вільний номер на першому поверсі з видом на басейн та сад, де по вечорам грала начебто жива музика, через що любителям поспати це не вийде зробити.

Номери з першого погляду наче ок, але придивляєшся, стіни в крові вбитих комарів, двері на балкон не відкриваються нормально, так як і не закриваються. Про ванну мені взагалі тяжко казати, шторка з грибком, поганий злив, павутиння на стелі по всьому периметру, короче словом, ну дуже брудно і не приємно. Сейфу в номері немає, зате є здоровий холодильник.. Штори у номері порвані, як тряпки якісь.

Прибирання мега швидке - 5-10 хв, протерли підлогу і змінили рушники. Постіль біла з жовтими плямами, рушники такі ж.

Далі нас чекав пляж, який ми так і не знайшли по суті... По поверненню спитали на решепшені як виглядає пляж і де він, дівчинка через тлумач намагалась це вияснити. Зниходиться він в 700 метрах і належить бару ресторану на пляжі. Сам бар хороший, хороші ціни, нормальний персонал. Лежаки трохи втомлені, матраси поюзані. Пляж піщаний, в приницпі чистий. Але рушники мати треба свої.

Система все включено. Ну як на мене це пародія якась. В основному на столі стоять нікому не потрібні маринові овочі, кілька салатів, які складаються з листя та грінок... Огірки та помідори, кілька тортів і основні страви: якесь м'ясо обов'язково, риба, рис та каотопля. Навіть кілька разів давали щось типу паельї. На барі вино наливали самі собі, бо там весь тиждень не було жодного з працівників. Кава не смачна, молоко стоїть просто на сонці в якійсь тарі і коли його наливаєш, то бачиш як воно вже звернулось. На мою думку, їсти майже нічого, на смак не скажу, що щось чіпляє. Пиво біля басейну нормальне, ще наливають юпі. Вода на пляж за 1 євро, що по стандартам ол іна взагалі не вписується.

Обслуговування мінус повний. Підходиш на решепшн там пустота, вони чи курять біля входу чи сидять на диванах розмовляють або ще буває телевізор дивляться. На англ майже не розмовляють, тому складно знайти порозуміння.

Територія мала, але зелена, в стилі саду. Басейн той що критий великий, зі стелі сипиться штукатурка, на дні трохи піска лежить, вода холодна. Басейн на вулиці маленький та теплий, наче чистий. У ресторані простору багато, але все брудне, що стільці, що скатертини. Є ще приміщення типу бару, там теж багато столиків, але ніхто туди не ходив.
Емоції після відпочинку у цьому місці нульові. Не раджу від слова зовсім.

Кондитерская Пеликан
Албания, Дуррес
Рестораны, кафе
Порт Дуррес
Албания, Дуррес
История, Музеи, Транспорт

Расположение 50 км до города Тираны.
Описание пляжа В 250 метрах от отеля.

Круглосуточная стойка регистрации, летняя терраса, сувенирный магазин, сейф на ресепшн, услуги консьержа, факс/ксерокопирование.

• автостоянка
  • няня

В отеле 56 номеров.

Кондиционер, телевизор, телефон, мини-бар (платно), ванная комната, бесплатный Wi-Fi, терраса.

Адрес Mali i Robit ,Kavaje, Албания
Телефоны: 355 68 20 17006 355 69 26 10303
Сайт: California Resort
Если Вам нужна помощь по уходу за ребенком, вы можете заказать услуги няни.