Отзывы и рассказы об отелях Дурреса

Рассказы туристов о Дурресе добавить рассказ
Shit hotel
All Inclusive We were in this hotel, august 10. - 17., year 2023, for all inclusive, two adults. Let's start with GOOD things - hotel is esthetic and clean, rooms, towels, bedsheets are changed daily, windows, stairs, WC, bathrooms, floors - everything is perfectly clean.
 •  7 месяцев назад
Дуже гарний готель з окремою власною територією
Внесу трохи позитиву про готель. Сам готель дуже гарний, відрізняється від готелей що поруч - власною доглянутою територією. Так є нюанси в номерах, у нас була відламана ручка у дверцятах душа, відірвана мотузка для сушки білизни, також дивний виламаний, але працюючий замок на вхід у номер, і коли м...
 •  7 месяцев назад
готель гарний, але є нюанси
Готель відповідає своїм зірочкам. Персонал на ресепшині цілком англомовний з гарним рівнем англійської. Номери різні, як поталанить. У нас був в цілому дуже гарний, а сусіди скаржилися на певні незручності з кондиціонером, хтось з унітазом.
 •  8 месяцев назад
готель гарний, але є нюанси
 •  8 месяцев назад
Совковий готель і псевдо ол інклюзив
Ну що ж, почнемо по порядку. Трансфер до готелю. Поїздка від аеропорту займає десь 40 хв, по приїзду в Голем(район Дурресу) вас зустрічають два працівника готелю, прямо на вулиці, стояли вони у руках з енергетиками і не скажу, що у супер формі.
 •  9 месяцев назад
Не порядні працівники готелю
Готель вибирала по картинках, хотіла побачити Албанію, вирішила зупинитися в цьому готелі. Наперід скажу, коли замовляла готель, не було номерів з видом на море, на басейн, на сад, був просто стандарт, сімейний, люкси.
Готель чистий.
Але в номері чайник і фен відсутні. Телевізор не працював. З даними питаннями звернутись не має до кого. На рецепшині цілими днями нікого не має. За день до від'їзду появилась дівчина.
Дуже сподобалось
Готель маленький але дуже затишний. Тереторія гарна, перша лінія що радує. В ресторані смачна їжа, сніданки однобразні, а от вечері дуже класні і різні. У мене був номер 203 з видом на море, в номері дуже зручна велика кровать з чудовим матрасом, комфортно спати під шум моря.
Глибоке розчарування
1. Зупинили свій вибір на даному готелі, оскільки, прочитали, що  він має власний пляж із шезлонгами. Однак, як виявилося, в даному готелі не все так, як в інших країнах.
Хороший отель. К морю близко
Покупали тур в октябре. Был организован трансфер из аэропорта к отелю. Приехали довольно поздно, около 20.30. На ресепшене администратор очень быстро расселила гостей по номерам и пригласила на ужин.
 •  2 года назад

Еще о Дурресе