P.s на наступний рік ми обовязково повторимо цей маршрут, а на Говерлу будемо підніматися по іншому маршруту, крутішому. ресторані весілля себе буйно почуває.Із водоспаду йдемо до 66 готуватися до сну.Ранок підйом 5:00.Вмиваємось на водоспаді .Сніданок.Провірка та контрольний огляд машини і виїжджаємо в напрямку Ворохти.Траса майже порожня.Підїжаємо до смт Ворохта.З правої сторони перед Ворохтою біля річки палаточне містечко.Приблизно через 1 км після палаточного містечка джерело яке знаходиться з лівої сторони , набираємо питтєвої води, і заїжджаємо у Ворохту і зупиняємось біля бази "Авангард".На стадіоні біля бази стоїть сцена для виступу артистів.Навколо стадіону розмістився ринок народних умільців Карпат та Прикарпаття.Пиво, риба, горілка медовуха -рікою.Офіційним відкриття свята були стрибки лижників.Після виступу спортсменів почался справжнє гуляння.Виступали художні колективи з різних куточків України та Росії.Перед вечером були зібрані 2 ватри та підпалені.Щой додало ще більшого розпалу свята.Свято продовжувалось до світанку яке завершелось феєрверком.Зранку підйом в 9:00.Поки готується сніданок проводжу контрольний огляд машини.Поснідавши виїжджаємо в напрямку Говерли-найвищої точки України.Зареєструвавшись на КПП ми їдемо по звивістій дорозі до бази під горою.66 показав себе з кращої сторони.Приїхавши на стоянку біля бази вибираємо місце для стоянки.Готуємось для підйому на гору.Робимо пару фото перед входом до лісу, та вибираємо 1 з 2 маршрутів який з меншим кутом підйому.Підйом на гору тривав близько 3, 5 год.При підйому зустрічаємо могильну плиту туристів(з Росії) які загинули в Новорічну Ніч 2009р.Дальше зустрічаємо прикордонний стовп до воєнного часу.Дальше по стежці зусьрічається вінок туриста який загинув під час грози.Через кожний км є контрольна відмітка для орієнтування.Останні 500м даються з тяжким трудом.Є бажання посидіти та відпочити, але невідпочиваємо так як туристи які вийшли пізніше можуть нас обігнати.Ось ми Говерлі.Замучені але раді так як це перше сходження на Говерлу.Робимо фотографії , відпочиваємо. Відпочивши починаємо спуск по іншому маршруті, чомусь здавалось що сходить в низ буде лекше-але це так тільки з першого погляду.Правда час на спуск з гори займав на 1год коротше.Подорозі зустрічаєм джерело , з якого бере початок річка Черемош, пємо воду і вертаємось на стоянку до 66.Ділимось враженнями , обідаємо.Контрольний огляд машини і на Калуш з зупинкую та заходом на водоспад.До Калуша приїжджаємо вечором.
P.s на наступний рік ми обовязково повторимо цей маршрут, а на Говерлу будемо підніматися по іншому маршруту, крутішому.
В итоге катались мы у кого-то на огороде: сами перлись наверх, спускались и опять по-новой, благо тогда мы были чайниками. Единственное, что не очень огорчило - питание, насколько помню кормили не плохо. Все остальное - полный отстой! ! !