Авангард 1*– Отзывы

Спортивная база "Авангард" размещена в селении Ворохта. В нее входят комплекс трамплинов, тренировки и катания на которых происходят круглогодично, тренировочная база "Авангард", канатно-кресельная дорога длиной 200 м, которые преодолеваются за 2 минуты. На базе 5 действующих высококачественных трамплинов. Два из которых с искусственным финским покрытием.Один - с керамической лыжней. Любители лыжного спорта зимой имеют возможность подняться на гору с помощью канатно-кресельной дороги, которая находится возле спортивной базы "Украина", длиной 2 км.Подробнее →
аватар Vladimir86
Всім привіт! Відпочинок був запланований так:Для поїздки використовувався всюдихід ГАЗ-66 кунг (шішига). Маршрут :КАЛУШ-Яремче.Заїзд на стоянку біля Водоспаду (стоянка забита легковими автомобілями та автобусами). … Еще ▾ Всім привіт! Відпочинок був запланований так:Для поїздки використовувався всюдихід ГАЗ-66 кунг (шішига). Маршрут :КАЛУШ-Яремче.Заїзд на стоянку біля Водоспаду (стоянка забита легковими автомобілями та автобусами).Екскурсія починаеться з відвідуванням сувенірного ринку та фотографування в формі офіцера НКВД (так сказав власник (гардеробу)- який складався з форм воюючих сторін та зброї того часу.Дозвіл на фото 25гр.Потім екскурсія по місту та фотографуванням з легендарним ОЛЕКСОЮ ДОВБУШЕМ і вживанням оходжуючих напитків та морозива.На переході з односторонньої дороги до сувенірного ринку Юнак з коником пропонує покататись верхи... Температура повітря близько 30%. Проїзжаючих туристів та відпочивачих з баз міста багато.Не однозначно дивлюсь на годинник адже на обід ШАШЛИК(И).Після обіду та полудрёмы ідемо на водоспад .Шум водоспаду та крапельки води заглушують розмови відпочиваючих , серед туристів на мості зявляються весільні пари , які привертають до себе усю увагу .Коли весільні пари розійшлись для продовження подальшої весільної церемонії зявляються сміливці які скачуть з моста в бурлячу воду. Відпочиваючі їм аплодують .Серед відпочиваючих є багато іноземних туристів .Через деякий час стає менше людей, і я також купаюсь у водоспаді.Після купаняя взявши з машини потрібні іструменти я вирізблюю в камені свої ініціали для того щоб повернутися туди ще раз.При настанні сутінок віпочиваючих на водоспаді зовсім не залишилось, ми останні хто покидає водоспад.Навколо все освітлюється та нічні Карпати не сплять.В5:00.Вмиваємось на водоспаді .Сніданок.Провірка та контрольний огляд машини і виїжджаємо в напрямку Ворохти.Траса майже порожня.Підїжаємо до смт Ворохта.З правої сторони перед Ворохтою біля річки палаточне містечко.Приблизно через 1 км після палаточного містечка джерело яке знаходиться з лівої сторони , набираємо питтєвої води, і заїжджаємо у Ворохту і зупиняємось біля бази "Авангард".На стадіоні біля бази стоїть сцена для виступу артистів.Навколо стадіону розмістився ринок народних умільців Карпат та Прикарпаття.Пиво, риба, горілка медовуха -рікою.Офіційним відкриття свята були стрибки лижників.Після виступу спортсменів почался справжнє гуляння.Виступали художні колективи з різних куточків України та Росії.Перед вечером були зібрані 2 ватри та підпалені.Щой додало ще більшого розпалу свята.Свято продовжувалось до світанку яке завершелось феєрверком.Зранку підйом в 9:00.Поки готується сніданок проводжу контрольний огляд машини.Поснідавши виїжджаємо в напрямку Говерли-найвищої точки України.Зареєструвавшись на КПП ми їдемо по звивістій дорозі до бази під горою.66 показав себе з кращої сторони.Приїхавши на стоянку біля бази вибираємо місце для стоянки.Готуємось для підйому на гору.Робимо пару фото перед входом до лісу, та вибираємо 1 з 2 маршрутів який з меншим кутом підйому.Підйом на гору тривав близько 3, 5 год.При підйому зустрічаємо могильну плиту туристів(з Росії) які загинули в Новорічну Ніч 2009р.Дальше зустрічаємо прикордонний стовп до воєнного часу.Дальше по стежці зусьрічається вінок туриста який загинув під час грози.Через кожний км є контрольна відмітка для орієнтування.Останні 500м даються з тяжким трудом.Є бажання посидіти та відпочити, але невідпочиваємо так як туристи які вийшли пізніше можуть нас обігнати.Ось ми Говерлі.Замучені але раді так як це перше сходження на Говерлу.Робимо фотографії , відпочиваємо. Відпочивши починаємо спуск по іншому маршруті, чомусь здавалось що сходить в низ буде лекше-але це так тільки з першого погляду.Правда час на спуск з гори займав на 1год коротше.Подорозі зустрічаєм джерело , з якого бере початок річка Черемош, пємо воду і вертаємось на стоянку до 66.Ділимось враженнями , обідаємо.Контрольний огляд машини і на Калуш з зупинкую та заходом на водоспад.До Калуша приїжджаємо вечором.
P.s на наступний рік ми обовязково повторимо цей маршрут, а на Говерлу будемо підніматися по іншому маршруту, крутішому. ресторані весілля себе буйно почуває.Із водоспаду йдемо до 66 готуватися до сну.Ранок підйом 5:00.Вмиваємось на водоспаді .Сніданок.Провірка та контрольний огляд машини і виїжджаємо в напрямку Ворохти.Траса майже порожня.Підїжаємо до смт Ворохта.З правої сторони перед Ворохтою біля річки палаточне містечко.Приблизно через 1 км після палаточного містечка джерело яке знаходиться з лівої сторони , набираємо питтєвої води, і заїжджаємо у Ворохту і зупиняємось біля бази "Авангард".На стадіоні біля бази стоїть сцена для виступу артистів.Навколо стадіону розмістився ринок народних умільців Карпат та Прикарпаття.Пиво, риба, горілка медовуха -рікою.Офіційним відкриття свята були стрибки лижників.Після виступу спортсменів почался справжнє гуляння.Виступали художні колективи з різних куточків України та Росії.Перед вечером були зібрані 2 ватри та підпалені.Щой додало ще більшого розпалу свята.Свято продовжувалось до світанку яке завершелось феєрверком.Зранку підйом в 9:00.Поки готується сніданок проводжу контрольний огляд машини.Поснідавши виїжджаємо в напрямку Говерли-найвищої точки України.Зареєструвавшись на КПП ми їдемо по звивістій дорозі до бази під горою.66 показав себе з кращої сторони.Приїхавши на стоянку біля бази вибираємо місце для стоянки.Готуємось для підйому на гору.Робимо пару фото перед входом до лісу, та вибираємо 1 з 2 маршрутів який з меншим кутом підйому.Підйом на гору тривав близько 3, 5 год.При підйому зустрічаємо могильну плиту туристів(з Росії) які загинули в Новорічну Ніч 2009р.Дальше зустрічаємо прикордонний стовп до воєнного часу.Дальше по стежці зусьрічається вінок туриста який загинув під час грози.Через кожний км є контрольна відмітка для орієнтування.Останні 500м даються з тяжким трудом.Є бажання посидіти та відпочити, але невідпочиваємо так як туристи які вийшли пізніше можуть нас обігнати.Ось ми Говерлі.Замучені але раді так як це перше сходження на Говерлу.Робимо фотографії , відпочиваємо. Відпочивши починаємо спуск по іншому маршруті, чомусь здавалось що сходить в низ буде лекше-але це так тільки з першого погляду.Правда час на спуск з гори займав на 1год коротше.Подорозі зустрічаєм джерело , з якого бере початок річка Черемош, пємо воду і вертаємось на стоянку до 66.Ділимось враженнями , обідаємо.Контрольний огляд машини і на Калуш з зупинкую та заходом на водоспад.До Калуша приїжджаємо вечором.
Св Св Вода-ето жизнь(ето правда) Джерело перед Ворохтою Св Св Св Газ66 на стоянці біля бази
аватар vectra2.2
Я не знаю, как там сейчас, я была достаточно давно, но впечатления яркие по сей день. В двух словах: в комнатах холодно - труба как, туалет один на всю базу - два унитаза, слышимость в номере - отдельный разговор. … Еще ▾ Я не знаю, как там сейчас, я была достаточно давно, но впечатления яркие по сей день. В двух словах: в комнатах холодно - труба как, туалет один на всю базу - два унитаза, слышимость в номере - отдельный разговор... Про душ лучше вообще не вспоминать, в холе минусовая темп. , а там стоит телек, который хотелось иногда посмотреть, что я делала полностью одетой в верхнюю одежду. Про трамплины - все трындеж, они не работали, даже если бы и работали высота метра 4, они вообще для профи, и туда не пускали, у них на тер. траса нечищенная, бугель не работал, единственное, что работало это одноместная кресел. подъемник, ведущий на нечищенную трасу, по которой кататься невозможно было, наверное кресельную дорогу в самом поселке уже починили, но на тот момент мы приехали в поселок, где не работало ничего.
В итоге катались мы у кого-то на огороде: сами перлись наверх, спускались и опять по-новой, благо тогда мы были чайниками. Единственное, что не очень огорчило - питание, насколько помню кормили не плохо. Все остальное - полный отстой! ! !

аватар sss8387
1.Скажите, сколько стоят комнаты (и что в них есть), полный расклад (т.е. все какие есть)? 2.Сколько стоит подъемник? 3.Работает ли второй (слышал, что Вы трассу новую запустили)? 4.Можно ли абонемент на подъемник на дней 5 взять (скидки будут)? 5.Сколько стоит такси на Буковель? 6.Сколько стоит прокат снаряжения и можно ли заказать заранее? С Уважением Андрей!!!
аватар avangardvoroch
‹ Отель Авангард 1*
Виадук в Ворохте
Украина - Карпаты, Ворохта
Архитектура, Улицы, площади, видовые места

столовая, прачечная, пункт проката горнолыжного инвентаря, спортзал, сауна, тренажеры, видеозалы. На територрии - беседки, шашлычницы.

Посетители размещаются в двух, трёх местные номера с удобствами на этаже. Номера меблированы, есть ковровое покрытие.

Адрес Ивано-Франковская область, Яремча
поселок Ворохта
ул. Данила Галицкого, 3
Телефоны: +38 (03434) 4-12-58 — администратор, +38 (03434) 4-11-40, +38 (03434) 4-11-44,
+38 (096) 128-27-45