Шампань України 2*– Отзывы

База отдыха «Шампань Украины» находится на самом юге Одесской области, в селе Приморское, Килийского района.Подробнее →
аватар Aleksandrlutsk
Нам цю базу порадили знайомі, що пару років назад там відпочивали. Дорога на автомобілі з Одеси до бази (190...210 км) зайняла майже 5 годин... в літній жаркий день !!! Вона проходить через Молдову, також літом на Одещини постійно йдуть ремонти доріг - тому трохи простояли в пробках. … Еще ▾ Нам цю базу порадили знайомі, що пару років назад там відпочивали.
Дорога на автомобілі з Одеси до бази (190...210 км) зайняла майже 5 годин... в літній жаркий день !!! Вона проходить через Молдову, також літом на Одещини постійно йдуть ремонти доріг - тому трохи простояли в пробках. Для тих хто планує їхати з дітьми - така дорога це важке випробування. Це потрібно враховувати
Розташована база на самій окраїні Приморського - відповідно на пляжі навпроти бази було дуже комфортно та вільно ( на пляжах в центральній зоні поселення - дуже людно).
База закрита для доступу сторонніх, номера є різної цінової категорії - від 350 і до 750 грн з чоловіка за добу.
На території бази охайно, за порядком дивляться, прибирають, база розбудовується.
Крім важкої дороги з Одеси, ще одним мінусом було харчування на базі. Дуже багато з того, що подавали багато хто не їв. Овочів і фруктів в літній період дуже мало (по одній дольці), нормального м'ясного практично немає (дешева ковбаса, кістка замість м'яса, і т.д. не враховується). В дуже багатьох людей, що проживали з нами від такого харчування були розлади травлення. А це найгірше.
(як раніше були наші знайомі на цій базі - то там працювали інші повара - напевно через це вони нам на харчування не скаржилися... )
В Приморському ВІДСУТНІЙ банкомати - жодного ! Найближчий в Вилково (за 20...25 км). Це також потрібно враховувати.
Великий плюс це чисте море - в Приморському воно дійсно чисте.
Чи поїдемо ми ще туди - однозначно НІ.
Гляньте рівень сервісу в Закарпатті за АНАЛОГІЧНІ гроші - https://www.turpravda.ua/ur/poljana/Reikartz_Poljana-h24317-r290632.html
аватар olesa1
Хорошие уютные номера Отличная кухня Персонал делает все чтоб Вы были самым дорогим гостем... за что им огромный респект Соотношение цена качество - за такие деньги это просто суперррррр! В этом году вопрос где отдыхать не стоял уже в мае забронировали номера и ждем с нетерпением отпуск. … Еще ▾ Хорошие уютные номера
Отличная кухня
Соотношение цена качество - за такие деньги это просто суперррррр!
Рекомендую всем)
Море 1-я линия

аватар ficca2006
‹ Отель Шампань України 2*

Описание пляжа Расстояние от базы к морю составляет 250 метров.
  • бильярд  FREE
  • волейбол
  • футбольное поле

На территории базы расположены аккуратные одно и двухэтажные домики с 2, 3 и 4 –местными номерами различного типа.

Номера базы оборудованы кондиционерами. Имеются также телевизоры, холодильники, душ, туалет и др. В номерах Эконом класса удобства находятся на территории базы.

Адрес Одесская обл., Килийский р-н, с. Приморское
Телефоны: 067 926 89 74 095 810 84 44
Вы можете прекрасно провести время за игрой в волейбол, футбол.
Отель располагает детской площадкой с горкой и качелями.