Gulmohar Resort 3*– Отзывы

Отель расположен в г. Калангут. Отсюда можно легко добраться до главных достопримечательностей города. Baga Beach расположен в 2 км от гостиницы, St. Alex Church – в 1км, Candolim Beach – в 4 км, а г. Панаджи – в 15 км. Отель подойдет для семейного отдыха.Подробнее →
аватар potopnyk
Відпочивали в Гоа, в готелі Gulmohar Resort 3. Бронювали готель на Booking.Оскільки в Гоа туристи є завжди, то паркування автомобіля краще вказати при бронюванні, якщо ви збираєтесь їхати автомобілем. … Еще ▾ Відпочивали в Гоа, в готелі Gulmohar Resort 3.
Тепер про готель.Нас влаштовувало все.Номери великі, чисті.Постільна білизна та рушники теж чисті, не зіпрані.Є кондиціонер, плазмовий телевізор, тепла вода.Персонал-тільки чоловіки.Всі привітні.Ми поселялись пізно, вже після вечері і запитали чи можна було б нам щось поїсти.Так вони не тільки не відмовили, більше того, вони готували їжу, саме для нас, без спецій.Мені це дуже сподобалось.Сніданки входять в вартість проживання і дуже ситні, правда зі спеціями.Але на вибір є дві страви а також грінки, варення, чай, тому голодні незалишитесь.
На території готелю також є басейн, правда ми не плавали в ньому, оскільки нас більше тягнуло до моря.З wi-fi, прада були проблеми, але я не можу сказати, що це був мінус, бо wi-fi нам й не потрібен був.
Одним словом - нам все сподобалось.Приємної всім подорожі!

Блошиный рынок Анжуна
Индия, Северный Гоа
Улицы, площади, видовые места, Шоппинг
Пляж Чапора
Индия, Северный Гоа
Пляжи, Природа

Расположение Международный аэропорт Гоа находится в 38 км от отеля.
Описание пляжа Расстояние от отеля до пляжа Calangute составляет 1,6 км.

Стойка регистрации работает круглосуточно. Есть камера хранения багажа.

• врач
  • трансфер в/из аэропорта
  • прокат велосипедов

Отель предлагает 16 комфортабельных номеров.

Мини-бар, бесплатные туалетные принадлежности, ванная комната, кондиционер, телевизор, кровать, прикроватные тумбочки, стол, стул, шкаф/вешалка для одежды, балкон.

Адрес Opposite ML Office, Calangute Entrance Street, Porba Vaddo, Calangute, Bardez, Goa, 403516
Для активных туристов есть прокат велосипедов (платно). В отеле присутствует организация экскурсий, упрощает выбор и дает советы специалист по туризму.