Вопрос o Шарм эль Шейхе

Вопрос по теме «выбор отеля»
Подскажите, в каком отеле лучше пляж и красивее в море – Шарм отели Jaz Fanara Resort или Club El Faraana Reef?
Мучаюсь с выбором отеля.. подскажите, где лучше пляж и красивее в море - Шарм отели JAZ FANARA RESORT или CLIB EL FARAAN REEF?
10 подписчиков  •  _37192 спросила 2 месяца назад
аватар Marsyanchik
Я за Jaz Fanara. Отель после ремонта, бывший Iberotel. По уровню выше Фарааны. Риф там тоже красивее, хотя не принципиально.
аватар mishonok
джаз фанара
аватар Shev37
Оба отеля в одной бухте. Выбирайте по уровню заполняемости отеля, менее 10 % очень плохо будет, инфраструктура отеля в этом случае сильно страдает. По мне Faraana лучше тем, что есть свой понтон с которого можно попасть в море в ветреную погоду, можно стартовать и с берега, но в этой бухте приливы и отливы очень заметны, утром можно спокойно переплыть через барьерный риф стартанув с береге, но вернуться назад бывает проблематично и плывешь на понтон. Впрочем это для активных исследователей, остальные могут плавать возле берега, но риф в бухте сильно деградировал ( но все еще есть что посмотреть), поэтому самое интересное с понтона направо
аватар Shev37
Жратва приблизительно одинакова. Если хотите хороший вид на море бронируйте сразу си вью, за взятку на ресепшене получить номер другой ценовой категории нельзя
аватар Uman2010
В грудні теж обирав між цими готелями. Обрав Клуб. Плюси: Велика територія готелю (як в селі, бачили відпочиваючих лишень на пляжі і в їдальні) і пляжу (гляньте на гугл карти на ці готелі і порівняйте.). Пляж і риф бомба (мурени, скати, наполеон, крильчатка, + багато риб на глибині 0,5 -1 метр). Захід пісочок, але треба крокси чи інше взуття, так як є їжаки. Їжа нормальна проста + періодично буди авторські десерти від кухаря (привезли зайві 1,5 кг), м’ясо завжди є, є прийнятна кава та капучіно з кавамашини. Алкоголь, крім пива, ніякий (ми не п’ємо, тому для нас це було не принципово). Готель добротний і був для італійців. Номера уставші, але в міру (дається взнаки ідеальне планування та гарне будівництво). За 20 у.е. переселяли до моря, але нам і так сподобалось (прості 2 поверх, бо на 1 живеш як на вулиці). На пляжі є власний дайвцентр - можна зануритися чи пройти навчання на сертифікат. Ціна була 432 і 770 (джаз) за 7 ночей 2 дорослих.
аватар Uman2010
Мінус: немає туалету і душа на пляжі (є поруч в кальяній Фарша, але не дуже там охайно). Немає перекусів на ні в готелі, ні на пляжі. Є місця з безладом та будівельним сміттям. Напої Кола, Спрайт місцеві і специфічні. Мало номерів з прямим видом на море. Анімація серед ненька. Але все це перекрило море, корали, рибки і ціна. Читав що в Джазі зробили в певний номерах ремонт, але він набагато менший за Клуб малий і дуже видовжений, як кишка (див карту). Плануємо повернутися сюди дітьми в лютому-березні. Гарного Вам відпочинку.
аватар Yu.Yu
Для Shevchuk37 Не поверите, за взятку на ресепшене 20$ в Джаз Фанаре поселились с боковым видом на море, хотя бронировали просто Супериор. Он в питании точно получше, чем Клуб Риф: и перекусы, и соки, и огромный выбор мясных и рыбных блюд, и кофе очень вкусный
аватар Yu.Yu
Да, и заполняемость в Джаз Фанаре была в тот период, когда мы отдыхали, 50-60%, очень много иностранцев
аватар Uman2010
Питання якісної їжі, якої нам не вистачало в готелі ми вирішували шляхом походу в цілодобовий супермаркет в кварталі, де мешкають єгиптяни. Ціни там фіксовані, розплачувались картою Приват:) Там вже ми купували те що душа бажає, а не те що отельєр втиснув в "скудний" бюджет. Треба розуміти, що низькі ціни на путівки тянуть за собою зниження якості харчування та обслуговування. Минулого року в січні ми були 10 ночей в Гранд готель шарм, то це коштувало за 1000 у.о. (зараз 7 ночей 432 у.о. - відчуйте різницю) Кому цікаво, дам посилання де він знаходиться. Туди десь 2,5 км по освітлених вулицях (нам з дружиною було корисно пройтися). Тому особисто для нашої сім'ї це вийшло дешевше на коло і корисніше:) Вибір за Вами:)
аватар kkk1204
Можно прожить и без вида на море. В номере переодеться и поспать,а остальное в люди. Когда то взяли номер с видом на море, в номере парилка(декабрь),шторы и кондишен помогали не очень - с восхода до захода солнце шпарило мама не горюй. Переселились, полегчало, но не факт что это в каждом отеле.
аватар orhideya21
Джаз фанара меньше, но немного лучше. Но без понтона.
аватар Uman2010
Дякую, orhideya21 Понтон в Клубі теж не є кул. Він то стаціонарний,. але відсутні перила і мені з нього було стрьомно зпускатися, тому перепливав рифи "на бреющем" без питань (маю не саму худу комплекцію в 113 кг.) А з понтона люди ходили бо там живе десь поруч якась живність - чи мурена чи скати величенькі...
аватар SARAEXCURSION
el faraana
аватар agent_borabora
Пляж одинаковый и риф одинаковый.

Но питание лучше в Jaz Fanara.
Отвечу на другие вопросы о Шарм эль Шейхе