Cliff Obzor Bay 4*– Отзывы

Отель окружен холмами, традиционными болгарскими деревушками и многочисленными виноградниками. Он находится на скалах, выходящих на Черное море и бухту Обзора. Построен в 2008 году, последняя реставрация сделана в 2013 году. Подходит для семейного и романтического отдыха.Подробнее →
аватар tamara-grubi
1.Просторі номери 2.Затишний готель 3.Швидке реагування безпосереднього менеджера на запити з переписки 1 Одноманітні сніданки, іноді нестача чистого посуду, де-який посуд був із залишками води, що свідчить про те, що він не пройшов відповідної термічної оброки, а просто був вручну помитий, що неприпустимо. … Еще ▾ 1.Просторі номери
2.Затишний готель
3.Швидке реагування безпосереднього менеджера на запити з переписки

2. Не дуже привітний персонал, який не докладає максимум зусиль для забезпечення комфорту перебування.
3. Не повна відповідність сервісу статусу 4-х зіркового готелю. (особисте враження, можливо в інших відвідувачів будуть інші критерії)
аватар volodymyr_14
Питание - завтраки - отлично. , меню ресторано - очень бедно и нету выбора блюд. Сервис в ресторане на 2. сервис в номерах - 4 из 5. Отель на 4 … Еще ▾ Питание - завтраки - отлично. , меню ресторано - очень бедно и нету выбора блюд.
Сервис в ресторане на 2. сервис в номерах - 4 из 5. Отель на 4
аватар scvetik76
Перший раз поїхали в Болгарію.Перед тим їздили в Туреччину, Грецію, а так як я люблю переміни-вирішили в Болгарію.Готель вибирали самі.Син побачив фото Cliff Beach & Spa 4* і закохався з першого погляду і не зважав ні на які доводи, як то на сходи, на віддаленість до цивілізації. … Еще ▾ Перший раз поїхали в Болгарію.Перед тим їздили в Туреччину, Грецію, а так як я люблю переміни-вирішили в Болгарію.Готель вибирали самі.Син побачив фото Cliff Beach & Spa 4* і закохався з першого погляду і не зважав ні на які доводи, як то на сходи, на віддаленість до цивілізації.Ну цей готель, то цей.Замовляли тур в знайомої в "Прем"єр-турі"(м.Тернопіль, а так як син навідріз відмовився від літаків а чоловік не зміг вирватись на машині-залишився автобус.Тур ми замовляли майже за 2міс.наперед.На 3-ох чол.(1дор.і 2-є дітей:14 і 12років, які йшли як дорослі)ми заплатили за 7днів- 740 євро без візи зі сніданком(бо люблю пробувати різні кухні)і до речі добре зробила, бо кухня в готелі одноманітна, не скажу що несмачна, але в місті набагато смачніше.Але по порядку.Їхали ми з Франківська, перевізник-"Алголь".Про перевізника-їду ними перший і останній раз.Я думала що туда старий автобус-назад ще гірший.Благо людей набирають не повний автобус-то можна влаштуватися на двох кріслах.Мені повезло більше-туди я їхала як королева на 4сидіннях, діти мали по 2.В Болгарію ще був більш-менш автобус-кондиціонер працював справно, каву, чай давали, але на границі шофера економили пальне і ми стояли на жарі з вимкненим двигуном і звичайно ж без кондюка.Це було щось.Границі пройшли без проблем.Зупинялися кожні 3-4год на заправках.Ага, ще про турфірму.В автобусі вияснилось що ми їдемо без страхівки-вони забули дати.Довго і нудно вияснювали що робити, бо на митниці могли перевіряти і виникли б проблеми.Слава Богу, не перевіряли.А страхівку мали електронкою переслати в готель, яку я так і не отримала ні в готелі, ні деінде.Їхали ми до Обзора 22 чи 23годинки.Ще один мінус перевізника-по готелях вони не розвозять, про що туроператор не повідомив.Висадили нас біля автовокзалу і гудбай.А.готель за межами міста.Взяли таксі(5Є).Біля готеля нам поміг нести багаж персонал що носить багаж(забула як він називається), дала чайові 2Є.Поселили нас зразу, хоча була 9 чи 10год, а поселення з 14.Готель супер.Все як на картинці.Чистий, весь такий світлий.На рецепції говорять по 3російськи.Кімната в нас студіо, на 3поверсі-є ліфт.Вікна виходили на поле-ліс.В кімнаті є кухонька з холодильником, плиткою, кавоваркою, мікрохвильовкою і навіть посудомийна машинка(для чого-не розумію), бо з посуди лише:3 бокали, 3 тарілки, 3 вилки, 3 ножі, 3 ложечки чайні, 3 чашки і одна сковорідка.Каструльки нема.Кімната виглядає на фото більшою ніж є насправді.Одне велике двоспальне ліжко і розкладний диванчик.Постільня білизна біла і яку за 7днів ще раз поміняли.Рушники коли залишала на ванній або на підлозі-міняли кожен день-теж білі.Халатів як зазначалося не було.В ванній кімнаті є фен, гель і шампунь(потім ще дали), мило, набір який складався з зубної щіточки, пасти(міні), нитки з голкою і маленьким гудзичком, шапка для душа, ватний диск і 3 вушні палички.Прибирали кожен день, правда порохи не витирали, чайові які залишала чомусь не брали.Біля басейну є лежаки(які ми займали йдучи на сніданок) і парасольки.Басейни супер, хоча я не любитель їх-чистенькі, практично хлоркою не чути.А ці каскади!Є басейн-джакузі.Правда в басейні можна плавати до 18год.В принципі пізніше нема сенсу.Сонце ховається швидко.Контингент культурний, сімейний або романтичні парочки.Багато німців, американців, менше болгарів, італійців, росіян.Все чинно, спокійно.В ресторані-їдальні ніхто на пхається, не гамірно.Щоправда їжа одноманітна, хоча я можу судити лише по сніданках.Сніданок:омлет, яйця варені, інколи макарони, 2 види сосисок, 4 види ковбаси і стільки сиру, помідори, огірки, оливки, деколи давали смажені цілі шампіньйони, кульки несквік, мюслі, молоко, йогурт не солодкий, 2 види варення, булочки на сендвічі, масло, 2 види здоби(слойки такі собі).З фруктів-кавуни(несмачні), сливи, 1 раз були напівзелені персики і раз груші.1 раз купили в готелі обід-вечеря на 3 шведський стіл.Обійшлося нам в 550грн і розчарувало.Потім обідали або вечеряли в місті.На 3:діти взяли по порції картоплі фрі+шніцелі, я грецький салат з келихом вина а вони по сочку-десь виходило 15Є;якщо піцца+мені мусака-то 9Є і все смачно.Дуже сподобалося в "Златната рибка"(не впевнена що написала правильно)яка знаходиться недалеко від супермаркету"Sparm".А піцца добра на початку набережної в кафе чи то ресторан"Морски звуци".
А тепер ще раз по готелю.Сам готель супер.Але трошки бентежить цей спуск до моря, а саме 213 сходинок(я спеціально рахувала).Я думала-буде чудовий фітнес, але все ж таки заважко.Ми на море ходили зранку:туди 213 сходинок+назад і ввечері ми ходили вечеряти і гуляти по місту-теж те саме.Бо добиратись в місто можна було або на таксі(5Є)(10хв), або по дорозі попри виноградники(30хв), або найоптимальніший варіант по пляжі до набережної(десь хвилин 15).Найкраще їхати в цей готель на своєму авто або брати напрокат.Мені і дітям дуже сподобалось.Плануємо на наступний рік їхати сюди, але вже з чоловіком на машині, тільки не на атобусах "Алголя".А так Болгарія сподобалася своїми цінами, якщо ще й в порівнянні з Туреччиною і Грецією, ненавязливим сервісом.
аватар marya-marevna
Отель в Английском стиле, а сервис болгарский. Хорошая ***. У нас были аппартаменты с кухней, но и все включено. Я пожалела, что не взяла гречку и крупы, т. к. отдыхая с детьми на 3 день есть в отеле было нечего. … Еще ▾ Отель в Английском стиле, а сервис болгарский. Хорошая ***. У нас были аппартаменты с кухней, но и все включено. Я пожалела, что не взяла гречку и крупы, т. к. отдыхая с детьми на 3 день есть в отеле было нечего. Завтрак очень примитивный, на обед и ужин фри, макароны, жареная курица, огурцы и помидоры. И так каждый день. О рыбе забудьте, мясо они готовить не умеют. Отель находиться на горе и вниз до моря 256 самодельных ступенек, хороший фитнес для молодых, маленькие дети устают, престарелые и вовсе не спустятся, а еще и подъем. Пляж и море чистые, очень понравился здесь климат. Много зелени, воздух прекрасный, народу мало, до деревушки Обзор 30 мин. не спеша по пляжу или такси за 5 эвро и ты в городе. Много таверн и кафе, стоимость еды не большая, соки, кофе и вино почти даром. Можно брать отель без еды, арендовать авто и кушать где захочешь. Вкусную рыбу мы ели только в Несебре(старый красивейший городок)и цена уже больше. Обед с детьми 50 эвро. Но это было самое вкусное, что я ела за 2 недель в Обзоре. Анимации в отеле нет, глушь полная. После 8 вечера делать с детьми нечего. Но отель и не для них, а заточен под романтический отдых для влюбленных пар. Спиртное, напитки, мороженое не дорогие, людей мало, атмосфера уютная очень, нужно было ехать только с мужем, а деткам лучше все-таки в Греции. Погода была хорошая 28-30, море 25, но когда 2 дня были дожди, было холодно и ветер очень сильный, а мы забыли ветровки и кроссовки, т. ч. сидели в номере. Пляж в самом Обзоре грязный, народу много, свинячат тоже. Зато есть парк аттракционов для детей, площадки и магазины с едой. Пляжи Обзора считаются самыми красивыми между Варной и Бургассом. Так что выбирайте. Самое главное узнать по подробнее о еде и доступности пляжа. Удачи, отдыхайте.

Расположение Отель в курортном комплексе Обзор, в 60 км от аэропорта города Варна, в 2 км от центра курорта.
Описание пляжа В 100 м от пляжа.

2 бара, 3 открытых бассейна.

• бизнес-центр
  • Спа или велнес-центр
  • джакузи  FREE
  • прокат велосипедов

В отеле 140 номеров. Состоит из 4 корпусов.

В номерах представлено: ванна, фен, индивидуальный кондиционер, спутниковое ТВ, телефон, Wi-fi/проводной интернет (бесплатно), сейф (бесплатно), мини-бар (платно).

• кухня/кухонный уголок (не во всех номерах)
Адрес South Beach Obzor, 8250
Телефоны: +359 556 39 900
Сайт: Cliff Obzor Bay
Для ценителей тишины и релакса есть Спа или велнес-центр. Для активных туристов есть прокат велосипедов (платно).